Sizin yüzünüzden

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan mechanic
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
:))) çok güldüm valla :))) geçmiş olsun dursun orda yedrk olarak gün gelir lazım olur :)))

GT-I9300 cihazımdan gönderildi now Free

Silecekler lasitklerinin içinde esnek çelik teller var, çıkma bir silecekten sök, sonra uç kısmına çift taraflı bantı yapıştır ama tele oturması ve çıkmaması için kağıt bantla iyice sar, uç kısmında az bir yapışkan bant kalsın. Gerisi senin maharetine kalıyor :)

Silecekler lasitklerinin içinde esnek çelik teller var, çıkma bir silecekten sök, sonra uç kısmına çift taraflı bantı yapıştır ama tele oturması ve çıkmaması için kağıt bantla iyice sar, uç kısmında az bir yapışkan bant kalsın. Gerisi senin maharetine kalıyor :)

tamircilerde verdiğim linkteki gibi ucu mıknatıslı aletler var onlarla deniycem :)
http://www.google.com.tr/imgres?biw...nh=187&tbnw=204&start=94&ndsp=26&tx=170&ty=93

Farı sokmek icin tamponu falanda indirmek gerekiyrmus oda baya ugrastiracak:(

MB860 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

corsanın tamponunu 10 dakikada söküyorum ben :) yan çamurlukta 2şer tane vida var altta vidaları sokun üstekileri sökün 10 dakikanızı almaz...

valla baktın cıkmıyo farlrı sök sökmusken farlarıda aç bı karartma yap oyle gerı tak derım..

valla baktın cıkmıyo farlrı sök sökmusken farlarıda aç bı karartma yap oyle gerı tak derım..

O iş bana göre değil ama işinin ehli bir usta bulursam kesin yaptırıcam.. fakat forumda bu konuyu araştırırken biraz kafam karıştı.. kimisi kıyısına yaptım köşesine yapmadım! Bir başkası ortasina yaptim kenarlara yapmadim gibi bir sürü yorum yapmış ben hangisini yapacağıma ve folyoylamı yoksa boyaylamı yapmam gerektiğini bilmiyorum..

corsanın tamponunu 10 dakikada söküyorum ben :) yan çamurlukta 2şer tane vida var altta vidaları sokun üstekileri sökün 10 dakikanızı almaz...

Benim tırnak kırma konusunda üstün marifetlerim var o yüzden ben almim:)

Geri