slm car400 şifresi lazım

kahramantürk55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar benim aracın teyip i bozuldu tık ses yok teyipcide 1 aykadar bekledi gerçi halan orda arızasını bulamadı,lakin ben başka bir teyipcide aynı teyipten buldum lakin şifresini bilmiyor teyip kesinlikle çalıntı felan değil arkadaşlar.20 tl ye çözenler var lakin madem burası paylaşım sitesi makul kıriz şimdiden teşekkürler.GM0400X02510694

Kod konusunda en sağlam işi yapan üretici philips ve en sağlam korumaya sahip ürünleri opel için üretmiş. bu forumda bile millet kodu bulunca doğrudan satş aşamasına geçiyor.

Kod konusunda en sağlam işi yapan üretici philips ve en sağlam korumaya sahip ürünleri opel için üretmiş. bu forumda bile millet kodu bulunca doğrudan satş aşamasına geçiyor.

vallahi benim niyetim satmak felan değil üstat pazartesiye kadar burdan bi arkadaş yardımcı olursa şansıma bulamassam serviste 20 tl ye mecbur çözdürücem. ama kodu biri bana satmaya kalkarsa bu paylaşım sitesinde işine bence deşifre edilmeli.

ben servisede götürdüm açamıo artık bu siteden yardımcı ola bilcek kişmse yokmu arabanın orjinallini bozmuyayım diorum teyibin kodunu bulamıorum yokmu yardım

2000 modelden sonraki car 400lerin şifresi şasilerinden hesaplanamaz. teypçinin yolunu tutun siz şimdiden buralarda şifre aramak vakit kaybı olur

e ben yipçiyede gittim :D böyle giderse orjinal filan bişe kalmıcak teyibi tamemen degiştircem

car400 ler ve digerleri eprom üzerinden okunuyor sifreleri hazır bi program yok

Geri