Son 67 Saniye

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan sweetboyz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cevap basit ve net. 67 saniye içinde Bihter ve behül aşkını ednan beye anlatıken. Dayıda ezelden ne alıp vermediğin söylecek. Tam o anda Jack durun ben doktorum bu ada ve herşey yalan 6 senedir sizi kandıryoruz. diye haykırıken. Ali rıza bey hak ettiği kalp krizine erişip nalları dikecek bu arada ferhunde, güllü çiftlikten atma kararlarından vazgecerek çatışma esnasında tanışmış oldu Polat ile evlenerek 26 adet çocuk vayapcak ve bu çocukların hepsi varmısın yok musuna katılı öylede böylede 500.000TL yi kazanacak ve bu performansından dolayı Polat Yeteneksizsiniz Türkiyede Hülya Avşardan tam not alarak yarışmayı birincilikle bitirecek fakat ikinci olan Samim ve Meliha halen evlenemeyerek meliha hasretinden bakire olarak ölecek. Sonrada bu gizem dolu ölümün nedeni araştırmak için Rıza baba ve ekibi olay yerini incelemeye gelecek, Mesut melihanın ayaklarının kokusundan melihayı öldürenin esasında öldüğü sanılan efenin bu işi organize ettiğini, yardakcı olarakda Mine ve Aslınında bu işe karıştığını anlayacak tabii hepsi bir biri ile ilişki yaşadığı için hepsi birer suc ortağı sayılacak, Tam o esnada bir iç ses duyulacak içerilerden gelen ALİİ, Aliii, Aliii, (birden ses yükselerek) MARAAAAAZ ALİ diye kulaklarımızda çınlayacak ALİ birden olduğu yerde silkelenip Hocasının dediklerini dinlemeye başlıyacak Maraz Ali bağırarak ALİİİİ yine saatlerce mal mal suratıma bakıyorsun sana 67sn diyince aklına ne geliyor dedik. Sen 67dakikadır suratıma bakıyorsun yoksa zamanmı kazanmaya çalışıyorsun bu senin yaptığını anca Türk dizilerinde denk gelir otur yerine sıfır diyecek...
:eek:
:eek::eek::eek:....:kop::kop::kop::kop:

Opelim net'e hoşgeldiniz;

Üye olurkenki aşamalarda ve forum kurallarında belirtildiği gibi öncelikle kendinizi tanımalısınız. Tanıtımınızı 'üye arşivi' ana başlığı altında yaabilirsiniz. Tanıtım şekli ile ilgili bilgi almak isterseniz 'tanıtım formatı' isimli başlıktan yardım alabilirsiniz (üye arşivi içerisinde)
Tanıtım süresince başlıklarınız kilitli ve mesajlarınız görünmüyor olacaktır. Tanıtım sonrası geri bildirimde bulunursanız, mesajlarınız geri getirilecektir. Teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri