sonar angell farlarda valeo mercek ile degiştirme resimli anlatim !

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan BURAK53
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bendede Sonar marka angel var kısalar iyi ama %100 iyi diyemem ışık çok güzel çizgi şeklinde kesiliyo ama biraz ayar sorunu var sanırım..fakat ben uzun hüzmelerde sorun yaşıyorum sellektör yaptığım zaman belli olmuyo..Mtec vardı değiştirdim osram aldım onlarda aynı..Bu valeo merceklerden acaba uzun hüzmelere takarsak ne olur??Çıkmacılara bakıcam zaten megan hurdası falan bulursam bende aynı işlemleri yapmayı düşünüyorum..
astramın usttundeki uzunfar ampullerimi osram cool blue 5000k cıkardım sellektör yapınca anlasılmıyordu sarı ampulleri taktım suan iyii teşke osram %50 daha fazla işik veren tam beyaz olmayan 4300k olanları alsaydım :sorry:
farin arkasında somon var far acisini ice dişa baktırabılıyosun ince iş ayar olunca guzel aydınlatıyo ;)
esas bombayı 3,5 gun icinde patlatıcam alarm calınca eve haber veren basıt bir duzenek wirelless sıstemıyle calısıyo 120 metre acık alan rahat calısabılıyo 45 metrede sorunsuz denedım test aşamasında :D:D

astramın usttundeki uzunfar ampullerimi osram cool blue 5000k cıkardım sellektör yapınca anlasılmıyordu sarı ampulleri taktım suan iyii teşke osram %50 daha fazla işik veren tam beyaz olmayan 4300k olanları alsaydım :sorry:
farin arkasında somon var far acisini ice dişa baktırabılıyosun ince iş ayar olunca guzel aydınlatıyo ;)
esas bombayı 3,5 gun icinde patlatıcam alarm calınca eve haber veren basıt bir duzenek wirelless sıstemıyle calısıyo 120 metre acık alan rahat calısabılıyo 45 metrede sorunsuz denedım test aşamasında :D:D

woow :D takipteyim:)

bu far camını kapatmak için kullandığın malzemeyi nerden aldın ben ilk silikonla kapattım olmado söktüm sonra würth ün yapıştırma sızdırmaz diye bir ürününü buldum aldım güzel kapattım ama sanki ilerde dökülme yapacakmış gibi duruyor elleyince biraz atma filan yapıyor...
ne alıp halledeceğime bir türlü karar veremedim şöyle sürdükten sonra hem conta görevi yapsa hemde kolay kolay sökülmese :(

kırmızı silikon kullanın dicem de, onu da kapattıktan sonra bir daha hiç bir şekilde açamazsınız.

Burak, senin kullandığın silikonu nereden aldın acaba? Bir de bu farlar fazla derken, bir arkadaşının falan mı?

bu far camını kapatmak için kullandığın malzemeyi nerden aldın ben ilk silikonla kapattım olmado söktüm sonra würth ün yapıştırma sızdırmaz diye bir ürününü buldum aldım güzel kapattım ama sanki ilerde dökülme yapacakmış gibi duruyor elleyince biraz atma filan yapıyor...
ne alıp halledeceğime bir türlü karar veremedim şöyle sürdükten sonra hem conta görevi yapsa hemde kolay kolay sökülmese :(
cikamacılar dan bulabılirsın tamır yapıyolar far camı sökup taktıkları ıcın kendı kullandıgı malzemeyı bana verdi resimdeki marka 4 saatte kuruyo bu ilac
senın kullandıgın normal sılıkon dokulme yapar atmada yapar soldurur farın camını ;)

Eline sağlık.

yaww rizeden çıkıp geldin buralara başımıza tuningcimi olcen leenn :) Kardeşim şaka bi yana kafam zehir gibi ama elinden tutan yok kader utansın.. Not: ali amca(babası) bundan beter ama emekliliğini werdi uğraşmıyo:)

yaww rizeden çıkıp geldin buralara başımıza tuningcimi olcen leenn :) Kardeşim şaka bi yana kafam zehir gibi ama elinden tutan yok kader utansın.. Not: ali amca(babası) bundan beter ama emekliliğini werdi uğraşmıyo:)
bu aksam işler aksı gitti hic sorma görkem sılıkon tabancam bozuldu zor bela fari sılıkonlandım ;)

aynı sorun bende de var. mercek bulamıyorum ben izmirde yaşıyorum.kaça aldın mercekleri? degiştirdikten sonra deneme şansın oldumu aydınlatma nasıl?

Geri