Sonar---Junyan ??

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan eRaGoN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
6000 k sarı ışık vermez.. beyaz ışık verir. 4300k - 12000k sırasıyla beyaz ışıktan mor ışığa doğru ilerler. 8000k da 6000e göre biraz daha mavi ışık verir

detaylı incelemişsindir zaten :)

sonar ve junyan kaliteleri birbirinden üstün değil.ikisininin modelleri farklı.zaten aynı iki arabaya farklı takın ve bakın en güzel junyan duracaktır

benim bildiğim kötünün iyisi olarak junyan sonar dan daha iyi. ama fk yada depo onlardan kat be kat iyi.

H4 Önerırım,Mtech marka bıraz pahalı ama Kalıte araçların hepsı onu kullanır.Kullandıgımız arabada opel oldugunu unutmayalım..ismi yeter yani..Oyuzden herzaman 3 kurus fazla olsun ıyı olsun..sanarın stopları guzel duruyo ama kullanandan bılgı alırsan daha sağlıklı olur..

sonar da, junyan da çin malı diye biliyorum. forumda fk kullanan arkadaşlar var. hepsi memnun.

junyan almiş biri olarak junyan tak derim junyanda 4 adet let var cok guzel duruyo parklarda sonarda tek let var basıt duruyo benim fikrimce bide hangi markayı alırsan al bazıları angel halkalarında sarı renk bazılarında beyaz renk cıkıyo o halkaların ıcınde t şeklinde letler var onları degiştire biliyosun ben aksaraydan tanesi 5 ytl ye aldım ıstedıgın her reng var 4 tane alıcaksın 20 ytl verıceksın ama o 20 ytlye deger cok atarlı duruyo araba her halkayı farklı rengde yapabılırsın.xenon farda 140 ytl burda 8000k mavı yada beyaz 2 secenek var bu fıyata 6000k xenon sayılmaz bence mercedes lerde olan işik hesabet işte

sonarda junjanda isimlerinden anlasilacagi gibi uzakdogu urunleridir, ikisininde birbirinden eksigi fazlasi yok, yani ikiside ayni mal..baska markalarda var tabi daha kaliteli..ama farda ucuza kacarim derseniz, xenon kitte o kadar ucuza kacmayin derim ben...

fk diye öneriyorlar bende çok araştırdım 6000k daha beyaz ışık veriyor haberin olsun

evet arkadaşlar 6000k beyaz ışık bence 6000k alın.8000k mavi ışık veriyor.bende vectra b ye angel far taktırıcaktım bi kaç arkadaş su alıyo buhar yapıyo dediği için vazgeçtim bilgisi olan veya kullanan varsa bu konuda bizi aydınlatsın

Geri