sonunda LPG ye döndük :)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan mmr40
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
35 40 kuruş iyiymiş aslında şehir içi ama hayırlı olsun lpg :D

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Şehir içi 20 kuruş ise benim arabayı satıp Corsa 1.2 almam lazım, inebildiğim en düşük değer 36 kuruş ama dayanamıyorum basıyorum bu aralar :D Düşük yakıt tüketim değerini göz önünde bulundurup sineye çekilebilir düşük performans :D

Şehir içi 20 kuruş ise benim arabayı satıp Corsa 1.2 almam lazım, inebildiğim en düşük değer 36 kuruş ama dayanamıyorum basıyorum bu aralar :D Düşük yakıt tüketim değerini göz önünde bulundurup sineye çekilebilir düşük performans :D

Güçlü bir makineden inip diğerine binmek zor iş :D ben dayanamam şahsen :rakir:

Abi tabiri caizse yerim gücünü o makinanın, termostat değişimi için 300 lira, şanzıman yağı değişimi için 550 lira fiyat çıkardı yetkili servis. Club kart ile birlikte %25 indirim alabiliyorum ama ne kadar indirim olursa olsun çakıp geçiyolar anlayacağın :D Baba için katlanıyorum zaten otomatik vitese, elim her daim vites kolunun üzerinde psikolojim bozuldu. Satıcam ben bu arabayı, vectra B mi özledim :( :D Viteslerin geçmeyişini, 2den 3 e atarken cartlama sesini, frenlerinin tutmayışını, önden kayışını, gurban olduğum vectra B si :( :D

Abi tabiri caizse yerim gücünü o makinanın, termostat değişimi için 300 lira, şanzıman yağı değişimi için 550 lira fiyat çıkardı yetkili servis. Club kart ile birlikte %25 indirim alabiliyorum ama ne kadar indirim olursa olsun çakıp geçiyolar anlayacağın :D Baba için katlanıyorum zaten otomatik vitese, elim her daim vites kolunun üzerinde psikolojim bozuldu. Satıcam ben bu arabayı, vectra B mi özledim :( :D Viteslerin geçmeyişini, 2den 3 e atarken cartlama sesini, frenlerinin tutmayışını, önden kayışını, gurban olduğum vectra B si :( :D

Sümüklü şu avatarı değiştir yaw :kop:

işe gidip gelirken her hafta haftada 350 km yol yapıyorum. kışın 22 kuruş yakan aracım şuanda 110 km hızla kullandığımda 19 kuruş 80 km ile işe gidip gelirsem 17 kuruş yakıyor.(maşallah demeyi unutmayın lütfen)
aracımı ilk aldığımda 1.4 motor astra satılmaz pişman olacaksın diyenler birçok kişi çıkmıştı ama bu araba satılır mı yahu ? :)
satılmaz derlerken ben piyasası yok diye anlamıştım ama yanlış anlamışım sanırım.
güçlü araba güzeldir ama en güzel araba binerken yakıtı düşünmediğin arabaymış ,ben bunu yaşayarak öğrendim:) pompa başına gittiğimde depo fullendiğinde çıkan tık sesi ve pompada yazan rakam performanslı araçtan alacağın zevkin daha fazlasını yaşatıyor :)
aracınıza lpg taktırmakla en iyisini yapmışsınız. güle güle kullanın.

ahahaha abi arabayla ilgili ruh halimi gösteriyo, değiştireyim bari çok tepki aldım sümükler yüzünden :D :D :D

Avatarına bakamıyorum yaw bu kadar :D

Geri