Star'da otokolik başliyor

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 34NVL80
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
starda biraz önce bitti program haksız bir galibiyet bence,pejo nun şanslı günü ama haftaya hemen elenir.astramıza yazık oldu üzüldüm

aynen katılıyorum murat bende üzüldüm rahat alırdı ama işte şans hayırlısı olsun

tüh beeeeeaa!.. elendikmi şimdi? :( Yalçın abi gönüller hoş olsun ;) izliyemedim ama eminim pejo aldıysa bunda bi iş wardır!!

ben o vites kaçırma olayına inanmadım metin abi. sanki pejonun geçmesi istenmiş gibiydi yoksa o pejo bi nane yiyemez anlaşmalı birsey varmıs gibi geldi vites kaçırılmıs dahi olsa geriden gene astra götürürdü işi

ben o vites kaçırma olayına inanmadım metin abi. sanki pejonun geçmesi istenmiş gibiydi yoksa o pejo bi nane yiyemez anlaşmalı birsey varmıs gibi geldi vites kaçırılmıs dahi olsa geriden gene astra götürürdü işi

Melikenin sunduğu test bölümünü gelecek haftadan itibaren yalçın abim sürecek öyle saçma sapan bi test olamaz bakın görün haftaya nasıl olacak bu işler eee ben orda yarışıyor abisi program sürüyor benim diyeceğim bu kadar gerisine siz karar verin hem takım olayları başlıyacak ona giricem artık bunda sadece drag yok timetrial pist drift olacak ona girmem şart :D:D:D:D

http://s508.photobucket.com/albums/s323/metinkiruc/?action=view&current=Astra-106.flv

Son düzenleme:
dediğin gibi saçma sapan bir test bölümü var,abinle biraz kan gelir programa ayrıca araçaların yağlarını değiştireceklerine tuning,modifiye yapsalar daha iyi sizin yarışınızdan başka birşey yok programda

dediğin gibi saçma sapan bir test bölümü var,abinle biraz kan gelir programa ayrıca araçaların yağlarını değiştireceklerine tuning,modifiye yapsalar daha iyi sizin yarışınızdan başka birşey yok programda

bencede biraz hareket lazım o programa sizden başaka birseyi izleyesi gelmiyor insanın abuk sabuk röpörtajlar konusmalar testler birtek sizin bölüm var

Geri