Star'da otokolik başliyor

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 34NVL80
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
abiler starda o saatte çizgi filmler verildi ve sinir oldum..gazetede bile saati 11.30 olarak gösterilen program yayınlanmadı..star ı kınıyorum..aptal aptal beyblade vericeklerine otokolik yazmışlar tv eklerinin programlarına,onun yayınlasalarmış..saat 1 e kadar bekledim yayınlamadılar yahu..
sinir oldum.zamanımızı çaldılar.:mad:

Yalçın Abi Hayırlısı Olsun.Vermişsin Gene Çoşkuyu.Benim Arabaya Ne Zaman Vericez Çoşkuyu ??? :D:D

ya yayın akışı değiştiği için bu haftaya kaldı çekimlerimizide yapmadılar bu hafta
bu pazar yayın başlıyor drag çekimleride salıya başlıyor

Yalçın Abi Hayırlısı Olsun.Vermişsin Gene Çoşkuyu.Benim Arabaya Ne Zaman Vericez Çoşkuyu ??? :D:D
seninkinin şu anki coşkusu yeterde artar bile alperim alet bayaa bayaa yürüyo daha ne coşkusu ben ona geçen sene vermiştim coşkuyu hatırla 10 000 rpm :)

Hep İstiyor Abisi Hep.O deilde Müsait Zamanda Açalım Kapagı Bakalım Neler çıkcak İçinden.

başarılarınızın devamını diliyorum :)

sunucu: 200 beygir bizim programa yetti Yalçın bey..

Yalçın abi: AMA BANA YETMİYO :):):):):):)

efsaneeeeeee.ilk yarıştaki HMC astra h standart heralde motor olarak senden yaklaşık 5 sanie soora geldi...bu arada aktörlüğüde iyi yapmışın abi:) müziklerde need4speed underground2 den yapmışlar:):)

haftaya ben çıkıyorum ama program sonunda abimle beraber röpörtajımız var subaru ile çıkıcaz

Geri