stop'lara film

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan mechanic
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

mechanic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar öncesi ve sonrası
sizce nasıl olmuş? bana sanki biraz koyu olmuş gibi geldi..
2 çeşit film vardı,ben koyu olanını tercih ettim ama iyi mi oldu bilmiyorum..

Ekli dosyalar

• tepe.webp
    tepe.webp
    46.8 KB · Görüntüleme: 32
  • teoee.webp
    teoee.webp
    51.1 KB · Görüntüleme: 30
Çok güzel olmuş Murat Abi..Stoplar çok iyi..Geri vites ve sinyaller beyaz kalabilirdi misal ama ben keşke daha farklı bir egzoz ucu denk getirseydiniz diye geçirdim içimden..Maşallah..Kazasız belasız kullanmanızı dilerim..Spoiler da yakıyor ;)

Çok güzel olmuş Murat Abi..Stoplar çok iyi..Geri vites ve sinyaller beyaz kalabilirdi misal ama ben keşke daha farklı bir egzoz ucu denk getirseydiniz diye geçirdim içimden..Maşallah..Kazasız belasız kullanmanızı dilerim..Spoiler da yakıyor ;)

egzos ucunu beğenemdiysen değiştiririz kardeşim :) spoiler de bugün takıldı. bagaj açılınca spoiler antene temas ediyor:) neyse idare edicez ..

stoplar çokmu karanlık oldu diye kafaya taktım :)

Eyvallah Murat Abi :) Bence güzel olmuş ama görünürlülüğü elbette düşmüştür..TÜV sorun eder mi bilmiyorum :confused:

spoiler güzel olmus abi ama sanki stoplar bi tık koyu gibi.biraz mat olmus yani daha parlak bir film ve geri vites yerleri orjinal kalabilrdi..spoilerın antene sıkntısı olmuyor benimde baya yaslıyor

Harika olmuş bendekiler ile aynı :D

film çektirmeden önce forumda baya bi araştırdım bi kaç kişidende fikir aldım ama kimse "komple film çektir fakat geri vites beyaz kalsın demedi :) ya komple film çektir dediler yada sadece geri vitese film çektir dediler:) ben komple film çektirip geri vites yerini orijinal bırakmayı bilmiyordum,düşünemedim,bi yerdede okumadım kimsede söylemedi :)

parlaklığı telefonla alakalı yani o yönden şikayetim yok.. fakat dediğin gibi sanki bi tık koyu oldu :(
bide gündüzler var ki onlar 3 tk koyu oldu :) onları büyük ihtimal sökerim:(

Ekli dosyalar

• 2013-10-26_18-06-45_7.webp
    2013-10-26_18-06-45_7.webp
    27.3 KB · Görüntüleme: 11
//konu dışı
Tampon ve bagaj mı boyalı sadece, halen anlamadım, 3 ayrı renk görüyorum gibi?
//konu dışı

Geri