şuan şu dakika pandizot yapıyorum

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan gokibey
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Güzel olmuş gerçekten. bir ara vaktim olursa bende Vectra b ye yapmayı düşünüyorum fakat düz mdf değil böle arkaya doğru bombeyler var. onu netcem bilmiy

Akşam taktim denedim ses güzel ama yükselince zinlama yapiyor hava deliklerini açmadim acaba içindeki basinç geri tepiyor ondan yapiyor olabilirmi
hava deliklerini açtım ses bayağı düzeldi şimdi güzel bi anfi ile desteklersem işimi görecek

Güzel olmuş gerçekten. bir ara vaktim olursa bende Vectra b ye yapmayı düşünüyorum fakat düz mdf değil böle arkaya doğru bombeyler var. onu netcem bilmiy

vectra b ye yapan bi arkadaş vardı
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=53176&highlight=pandizot bu sayfada vectraali diye bi arkadaş var onun yazısını takip et fikir verir belki

ben yaptım memnunum ama benim tavsiyem kumaş kaplama yapma. benim yaptığım yolu takip et en sonunda kumaş kaplama yerine macun çek güzelce zımparala sonra sprey parlak boya ile istediğin renge boya ve üzerine cila at ben seyahate çıkacağım gelince yapacağım Allah'ın izniyle. benim tavsiyem budur. He bu arada fiber suyuyla sertleştirdiğin kumaşı seçerken sert kumaş bulmaya çalış daha güzel oluyor. benim kumaş biraz yumuşaktı.

Geri