Sunroof hakkında Vectra b yardım

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan pcqopat
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
aynı orjinal gibi açanlar var içeriye girenlerinden ama tuzlu biraz

bende arastırdım zamanında toyata yarıse takacaktım cıkmacıda bulmustum vetra b nın orjınal sanrufu herseyı ıcınde 350 ytl ıdı 2 sene once bakmıstım cıkmacılara bak bence vardır:)

aslında aklımdan geçmedi değil hatta komple tavan alcaktım çıkmacıdan:) ama işte bizim milleti biliyoruzz tavanı sunroof iiçin değiştim desem gülerler sanırım

hiç gerek yok boşver ne olacağı belli değil toz girer sorun yapar...yağmur yağacağı zaman bozulur kapanmaz falan:Dbence hiç girme sunroof a falan hatta orjinalde bile ben 2-3 milyar fazladan verip sunroof almam bidaha

bence bozma arabayıı sanruflusunu alırsın cıkmacılarda bulursun olmaz dıye bıse yook zevk meselesı

Benden sana tavsiye taktırmayı düşünüyorsan webasto taktır bu işi bilen birine yaptır her adam yapamaz;)
ben şuan manuelini kullanıyorum denildiği gibi tawan kuşakları kesilmiyor tavanın boyutuna göre normal boyutta bir sunroof sığıyor ayrıca takılan sunroof tavan direncini azaltmasının aksine arttırıyor
alttan üstten tutan çerçeve 24 adet vivatayla sabitleniyor tavan sacı o iki çerçeve arasına giriyor 3yıl garantisi var kesilen yerler turuncu antipas malzemesiyle pasa karşı önlemi alınıyor...
Şuan memnunum,fırsatım olunca elektriklisine geçeceğim tavsiye ederim ;)
aracın içindeki hava dolaşımı ve sağlık açısından içerinin ağdınlığı açısından gayet hoş....yüksek süratte cam açmaya gerek kalmadan havalandırabiliosun...

Geri