Sunroof için arabadan vazgeçilir mi?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Xsailor
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Vallahi bilemiyorum kardeşim benim aracın üzerinde olan sistem aracın tavanına doğru açılmıyor tavan ile döşeme arasında bir yere gidiyor :D bende ses yok... efil efil takılıyorum sadece güneş varsa fena işte kafaya anında güneş geçme moduna giriyor :D
Yok abi döşeme arasında kalmıyor. aslında sunrooftan cam tavan bizdeki mini... belkide o nedenle yaptı

Aynen panaromic cam tavan tadından yenmez. Cam tavan gündüz açmasan bile içeriye bir ışık alıyor o kadar tatlı oluyor ki ben çok beğeniyorum

Evet ama içeriside bir o kadar sıcak oluyor
Camdan gelen ısıyı ince perde engelleyemiyor malesef. ben yazın pek sevmiyorum astranın panoramik cam tavanını, kapalı garajım olmadığından

Yok abi döşeme arasında kalmıyor. aslında sunrooftan cam tavan bizdeki mini... belkide o nedenle yaptı

Corci daha yeni countryman kullandım şehiriçi gayet güzel:D
Sunroof yüksek hıza gelmez :rakir:

corci daha yeni countryman kullandım şehiriçi gayet güzel:d
sunroof yüksek hıza gelmez :rakir:

alet deli valla 3 sene sonra ben arabayı değiştirirken muhakkak bakacam piyasalarına :)
spor tuşuna alınca direksiyon sertleşmesi gaz pedalları amortisörler hemen nasıl tepkileri değişiyor yaaa

Sunroof candır Astra GSİ mde sunroof yok die sattım şuanki aracımda arabayı çalıştırmadan sunroofun tepesini dikerim sunroof 1 kere alışkanlık alıştıysan sunrooflu arabaya sunroofsuzda darlanırsın. :)

Benimde bu aracımda Sunroof yok, önceki aracım honda Civic ti onda vardı, çok mutluydum ama şu ankini niyeyse sunroof lu almadım. İçeride daraldığım oluyor, sonradan takılabilme ihtimali varmı orjinal sunroof'un?

Benimde bu aracımda Sunroof yok, önceki aracım honda Civic ti onda vardı, çok mutluydum ama şu ankini niyeyse sunroof lu almadım. İçeride daraldığım oluyor, sonradan takılabilme ihtimali varmı orjinal sunroof'un?

Sonradan taktırma işi yaş bana göre dandik bir şey oluyor... ben şahsen taktırmam.

alet deli valla 3 sene sonra ben arabayı değiştirirken muhakkak bakacam piyasalarına :)
spor tuşuna alınca direksiyon sertleşmesi gaz pedalları amortisörler hemen nasıl tepkileri değişiyor yaaa

Bu özellik opelde de var..Eğer bunun için aracınızı değiştirecekseniz bence bir daha düşünün...Tabi tercih sizin tercihiniz ama nedense bir türlü ısınamadım o araçlara :confused:

Bu arada en güzel mi diyeyim en enteresan mı, fiat stilolardaki..Skywindow muydu tam adı hatırlayamadım ama tavan komple açılıyor ve arkaya sıralanmıyor mu o parça camlar, çok havalı :D

cabrio abi tek geçerim :)

birde bu konuda vw eos tam benlik,araba hem cabrio , hemde coupe yken sunroof var :D

Geri