sÜrat felekattir astra h halıne bakın

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=16832
corsa aracımla bende benzerı bı kaza yapmıstım zamanında araca otobus carpmıstı..
eger o arac opel olmasa emın olun ortadan 2 ye bölunurdu...
bence dırek degıl bu kopru ayagına felan carpmıs bu arac bu hale gelmıs ıns. dedıgınız gıbı ölü yoktur ıcerısınde... benım aracımda yazdıgım gıbı yolcu koltugunda kardesım oturuyodu ALLAH bıze bagısladı onu oyle bı kazada..
Kardeşim gecmiş olsun valla Allah kurtamiş bu aracin yanındayım direk carpmiş 3.500tl ıstıyolardi ölü Yarali varmi dıye soramadim arbayıda öyle görünce :(

le_chacal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sürat yapılacak arabalar değil bu astra h ler,ekonomi arabası orta şerit 70 -80

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
dogrudur abı izmır baya sıcak oluyor yazın bursada gecen sene cok sıcak oldu artık bı ara bayılcam dedım oruclu oruclu calısıyoduk sıcagın altında :)

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=16832
corsa aracımla bende benzerı bı kaza yapmıstım zamanında araca otobus carpmıstı..
eger o arac opel olmasa emın olun ortadan 2 ye bölunurdu...
bence dırek degıl bu kopru ayagına felan carpmıs bu arac bu hale gelmıs ıns. dedıgınız gıbı ölü yoktur ıcerısınde... benım aracımda yazdıgım gıbı yolcu koltugunda kardesım oturuyodu ALLAH bıze bagısladı onu oyle bı kazada..

Hocam görmemiştim bu konuyu daha önce, gerçekten allah korumuş...
Kaza sırasında hiç bir araba yoktur ki %100 içindekileri korusun... Henüz buna çözüm bulan bir firma yok, volvosu, bmwsi mercedesi olsun kazanın durumuna göre bazı şeyler takdir ilahi diye düşünüyorum... umarım o astradan da çıkanlar şu an sağdır...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
dogru söyluyosun deniz subaru ımpirezza gördum dırek sarmiştı göbekten gelen darbelere bazı araclar hakıkaten yetersız kalıyor