Tamponu hafiften vurduk.. Ne yapmamız lazım?

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar,

Aracı abime verdim, kendisi biraz acemidir, geri gelirken sol aynaya bakmamış ve tamponu sol köşeden vurmuş. Tamponda yırtık(delik) var.
Fotoğrafını aşağıya koyuyorum. Sanırım tamponcular halledecek bu işi.
Daha önce başına gelen biri var mı, bu bana fiyat olarak neye patlar?
Bir de arabayı bırakman lazım derlerse bırakayımmı işlem uzun sürermi?
Teşekkürler...

w4he.jpg

Son düzenleme:
Fiber ile gerekli dolgu yapıldığında zerre sorun kalmaz ama ben olsam bırakırım böylece dursun.

Çıkar ya o kadar fazla bir işi yok aslında kendin de yaparsın cam elyafı denen bir malzeme var hırdavatcılarda filan var alırsın çekersin kapanır. Hani bu eski anadolu araçlarının dış kaporta aksamında kullanılan malzeme ile aynı ;) ama sırıtır o kesin boyanması gerek tamponun ama öyle dursun dersen mesele yok ;)

Dua edin ki plastik kısmı vurmuş plastik kısım en kolay düzeltilebilen yerlerdir , bendeki gibi tutupta arka tamponun boyalı kısmını vurup üstüne iyice boyayı kaldırsaydı lokal boya uygulamak gerekirdi ki ben öyle yaptırdım ancak sizdeki macunla filan hal olur gibime geliyor

fiber falan pek anlamam nadir abi bu işlerden. eski hale dönmesi diyelim :D

Sen 100 TL gözden çıktı isem mis gibi olur hemde ;) aslında dedim gibi işte biraz el becerisi varsa sende kendin de düzeltirsin ama işi bilen biri diyor isen o başka ben olsam bırakırım öyle kalsın. Çokta önemli bir nokta kısım değil araçta kasko varsa bazı kasko firmaları böyle onarımları kaskoyu bozmadan yaptırıyorlar. ;) beleş :D

Sen 100 TL gözden çıktı isem mis gibi olur hemde ;) aslında dedim gibi işte biraz el becerisi varsa sende kendin de düzeltirsin ama işi bilen biri diyor isen o başka ben olsam bırakırım öyle kalsın. Çokta önemli bir nokta kısım değil araçta kasko varsa bazı kasko firmaları böyle onarımları kaskoyu bozmadan yaptırıyorlar. ;) beleş :D

Nadir abi o konu biraz sakat işte :D bende mini onarımdan yaptırdım arka tampondaki vuruğu ancak firma şart koştu seneye yine kaskonu benden yenileteceksin yoksa mini onarımı normal hasar kaydı olarak geçiririm hasarsızlık indirimin bozulur dedi , bunlar var ya ne üç kağıtçı

Geri