Tamponu hafiften vurduk.. Ne yapmamız lazım?

abı fıber catlar guzel olmaz kı orda plastık kaynagı ıle yapsalar daha ıyı degıl mı ? bıraz daha pahalı olur belkı ama daha ıyı olur gıbı bence..

Nadir abi o konu biraz sakat işte :D bende mini onarımdan yaptırdım arka tampondaki vuruğu ancak firma şart koştu seneye yine kaskonu benden yenileteceksin yoksa mini onarımı normal hasar kaydı olarak geçiririm hasarsızlık indirimin bozulur dedi , bunlar var ya ne üç kağıtçı

Evet bazı firmalar bu dediğin durumu müşteri kaçmasın bana muhtaç kalsın diye yaptığını bende duydum. Ama işte ülkemizde işler böyle etiklik yok. Hoş değil bu şekilde bir talep eden firma ile çalışmam şahsen.

Evet bazı firmalar bu dediğin durumu müşteri kaçmasın bana muhtaç kalsın diye yaptığını bende duydum. Ama işte ülkemizde işler böyle etiklik yok. Hoş değil bu şekilde bir talep eden firma ile çalışmam şahsen.

Sana marka adıda vereyim istersen bunu yapan Sompo Japan sigorta :D

Bende çalışmam elbet ama adamlar baya baya bi ucuza kasko veriyorlar , ucuz etin yahniside böyle oluyor işte :sopa:

Sana marka adıda vereyim istersen bunu yapan Sompo Japan sigorta :D

Bende çalışmam elbet ama adamlar baya baya bi ucuza kasko veriyorlar , ucuz etin yahniside böyle oluyor işte :sopa:

Bende firma adı vermek istemedim ama aynı firma :)

Tamponu abim vurduğu için benim cebimden para çıkmayacak, o karşılayacak. Ayrıca mayıs ayı gibi aracı satmayı düşünüyorum. Müşterinin karşısına bu şekilde çıkarmak olmaz.
Fiyat belirtmemişsiniz ama olsun artık napalım tamponcu abilere sorarız :D

Tamponu abim vurduğu için benim cebimden para çıkmayacak, o karşılayacak. Ayrıca mayıs ayı gibi aracı satmayı düşünüyorum. Müşterinin karşısına bu şekilde çıkarmak olmaz.
Fiyat belirtmemişsiniz ama olsun artık napalım tamponcu abilere sorarız :D

Ben fiyat olarak sanmam 100 TL bulsun için rahat olsun yani ;)

Geri