tamponu vurmak

ayseee_64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

otopaarktan çıkarken geri gelme sırasında arka sol kısmı beton çiçekliğe vurdum hozlıda değildim halbuki sigortam kaskom var arabay sıfr aldım napmam lazım ya kaskonun bozulmasını istemiyoum ya napmam lazım acaba :((( morali,m çok bozuk yaa 1 günde yapılır mı peki bu hasar

Ayse adindanbayan oldugunuzu dusunerek.ayse hn. Moralinizi bozmanizi anliyorum fakat tampon hasarindan caninizi sikmayin.allah beterinden korusun.kaskom var demissiniz, bulundugunuz ilde autoking varsa bir gorusun eger cozum bulamazlarsa ya cepten tampon alacaksiniz yada kaskodan yaptiracaksiniz.aracima asik birisi olarak tampondaki hicbir hasar bende uzuntuye sebep olmuyor.sonucta tampon yani,araci satarken bile tamponla kimse ilgilenmiyor.gecmis olsun.

bence araç sıfır ise maddi imkan da elveriyorsa temiz çıkma yada sıfır tampon ile halledilebilir canınızı sıkmayın olur böyle ufak tefek şeyler Allah beterinden korusun hepimizi

Bu tampon tamir olur öyle canınızı sıkacak kadar bişeyi yok fakat 1 günde çıkmayabilir tahmini iyi bir usta 2-3 günde halleder.

Şimdi şöyle bir açıklama yapayım size. Tampkın plastik olduğu için değişmesi yad atamir görmesi aracın değerini düşürmez. O yönden canınız sıkılmasın. diğer durum ise tampon plastik olduğundan dolayı sanayide plastik kaynak yapan ustalar var. tamponun kırık yerlerini plastik kaynak ile yapıştırıp oraları zımparalayacak ve sonunda tampon boyanacak. yaklaşık olarak 50 tl tampon tamirine 150 tl boya 50 tl de sökme takma verilse 250 tl gibi bir rakama eskisi gibi olur. yani canınızı sıkmayın. Autoking gibi bu işi profesyonelce yapan yerlere giderseniz onlarda aynı işlemi aynı sizin yaptıracağınız yerlere yaptırıp sizden bi o kadar daha para alacaktır :D Çok geçmiş olsun

Canınızı sıkmaya değmez, Otoking veya benzeri firmalar bu tamponu kolaylıkla tamir eder, tamir olduğunu da kolay kolay kimse anlamaz.

Bununla geçmiş olsun. Tamir edilmeyecek şey değil. Beterinden korusun yaradan.

Canınızı sıkmaya değmez, Otoking veya benzeri firmalar bu tamponu kolaylıkla tamir eder, tamir olduğunu da kolay kolay kimse anlamaz.

Savaş abimin dediği gibi.Kaskonun autoking ile anlaşması var mı öğrenin.Akabinde yanlış hatırlamıyor isem poliçe süresince 3 kereye mahsus olmak üzere böyle mini hasarları ücretsiz onarıyorlar.Gidip randevu alın 2 güne çıkar aracınız

Savaş abimin dediği gibi.Kaskonun autoking ile anlaşması var mı öğrenin.Akabinde yanlış hatırlamıyor isem poliçe süresince 3 kereye mahsus olmak üzere böyle mini hasarları ücretsiz onarıyorlar.Gidip randevu alın 2 güne çıkar aracınız

Yok usta bu kadar büyükleri yapmıyorlar mini onarımdan.

ergo kaskonun reklamları dönüyor tv'lerde 500 liraya kadar olan hasarlarda ebat limiti olmadan mini hasara alıyorlar...ayrıca dayımın corsada biz anahtar kilit takımını değiştirdik kayıp ettiğimiz için. kapı boyandı tampon boyandı kaskodan adamlar kaskoyu bozmadı iyi niyet olduğu için dediler :D axa kaskoluydu adamları öpesi geliyor insanın :D

Geri