tanıyan tanır... tanımayanlara....

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan DOHCLINE
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
üyeler haklı sayın organizasyon sorumlusu!
hep illegal
hep illegal
ayıp:D:D:D

valla konu dağılmasın ama ben kimi tanıdı isem garaja geldiklerinde tanıdım.. garaj zaten böyle bir aile ortamı gibi oldu.. diğer dükkandakiler imrenerek bakıyor her zaman.. tek sorun park sorunu ki kenara köşeye park edince dallamanın biri geliyor o sanayi ortamında el frenini çekiyor ve yeri geliyor sıfır arabaya bodoslama giriyor.. evet oldu bilmeyenler hacı abi nin kuzenine ne oldu diye sorsun.

neyse işte biz birbirimizi sanayiden tanıyoruz agalar :D

valla konu dağılmasın ama ben kimi tanıdı isem garaja geldiklerinde tanıdım.. garaj zaten böyle bir aile ortamı gibi oldu.. diğer dükkandakiler imrenerek bakıyor her zaman.. tek sorun park sorunu ki kenara köşeye park edince dallamanın biri geliyor o sanayi ortamında el frenini çekiyor ve yeri geliyor sıfır arabaya bodoslama giriyor.. evet oldu bilmeyenler hacı abi nin kuzenine ne oldu diye sorsun.

neyse işte biz birbirimizi sanayiden tanıyoruz agalar :D

evet aynen!.. :cool:

adaşşşş arabanın önündeki baskıdan bende isteremmmmmm! :D

İbrahim az kaldı tozumu yutmana :D

İbrahim az kaldı tozumu yutmana :D

o biraz zor.. ha ha haaaaa.... sen benin steinmetz'den çıkan lpg dumanını koklamaya devam et.... ho ho hooo...

yaa bi ara unutmayalımda şu gt ile deneyelim
1.8T gt ne olur merak ediyorum roll de;)

o biraz zor.. ha ha haaaaa.... sen benin steinmetz'den çıkan lpg dumanını koklamaya devam et.... ho ho hooo...

ibrahim hakan abiye belli olmaz sessiz ve derinden geçebilir seni :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri