Tartarini rölanti problemi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan mendel50
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
evet rölanti ok gibi oldu ayrıca gaza tepkileri anında veriyor pırlama yok , bişey daha soracağım şimdi bende 1.7 lik nozüller var yakıtım ş.içi 25 krş çok az 2000 motora göre bu nozülü büyütünce yakıtın artacağı korkusu var şimdi sende yakıt ne alemde ? yazın izmir balıkesir bursa 2500 km yol yaptım 17 krş yaktı lpg 2.05 krş idi o zaman arabada 5 kişi vardı vede inanamadık yakıtına şimdi ben nozülleri büyütsem yakıt artarmı aceba ?

ee abi sizin degerler super yuksek devirde yada ne bileyim performansından yana sikayetiniz yoksa hiç ellemeyin derim

benim aracın degeri sehir ici(surekli dur-kalk) 9-10lt sehirdışı 6.5-7lt
kablom gelince kalibrasyon yapıp bütün nozüllerle yakıt ve performans testi yapıcam yakıt kendini belli eder hemen , 1.7 lik nozüllerle pekde çekiş problemi yaşamıyorum ama artık kafamada takılmıyor değil tamirci hangi akla hizmet takmış bu nozülleri , ne olduysa babam enjektör değiştirmeye gittiğinde olmuş orda mahvetmişler aracı bi daha el vurdurtmam aracıma

arkadaşlar benimde lpg tartarini arkadaşın anlatıkları bendede mevcut lpg de rolanti bozukluk gecişte gaz kesilmesi var bu sıralamayı nasıl yapabilirim yani bu numaralar nerede yazıyor fotoğrafıl anlatım yaparsa bi arkadaşım minetar kalırım.

evet arkadaşla benim sıralamada bunun tam tersi idi yani d_c_b_a olaraktı düzeltim rolanti düzeldi ama benzinden lpg ye geçişte hala kesinti yapıyor stop etme durumuna geliyor motor sıcakken sorun yok. bunun için ne yapabilirim.
gz8g.jpg

Geri