tavan döşemesi

vectra c için orjinal kumaşın aynısından bulamıyorum! nerde bulabilirim bilen var mı? benimkinin de kumaşı sarktı !

sanayilerde döşeme kumaşı satan yerler var bende orjinal desenden bulamadım orjinali kremdi siyah kapladım ben

elinize saglı tavan çok kirliydi temizledim ama acayip sesler geliyor yalıtım için bende sölerim belki.

ama beni asıl düşündürren taban kaplamam sürücü tarafı çok kötü durumda yolcu tarafıda kapardı.

yeni bi malzeme alsam o şekli veremem gibime geliyor.

elinize saglı tavan çok kirliydi temizledim ama acayip sesler geliyor yalıtım için bende sölerim belki.

ama beni asıl düşündürren taban kaplamam sürücü tarafı çok kötü durumda yolcu tarafıda kapardı.

yeni bi malzeme alsam o şekli veremem gibime geliyor.
taban kaplamasını inceledim bası yerlere sıcak press uygulanması suretiyle kavisler verilmiş bunu alet edevat olmadan verilmesi zor iyi bir temizlikle toparlaNAbilir yırtık yoksa

halıfleksi nereye döşemeyi düşünüyorsun taban içincse bası katlı yerler var şekil vermesi zor olur

aynen tabıkı tabana durun benım yaptıgımdan bı parca varsa resmını koyuyım

elinize saglik cesaretinizden dolayi tebrik ederim. bende tavan dosemesini antrazit yapmak istiyorum ama cesaret edemiyorum. bi de tavan sök tak falan sonradan bozuk yollarda giderken tıkırtı yapar mi?? istanbul da www.artcar.com adresinden biraz inceledim 250 TL yaziyodu. isciligi iyi olan baska tavsiye edebileceginiz yer var mi?? ankara olursa daha iyi olur ama istanbul da olabilir...

resim001od.jpg
resim002o.jpg

elinize saglik cesaretinizden dolayi tebrik ederim. bende tavan dosemesini antrazit yapmak istiyorum ama cesaret edemiyorum. bi de tavan sök tak falan sonradan bozuk yollarda giderken tıkırtı yapar mi?? istanbul da www.artcar.com adresinden biraz inceledim 250 TL yaziyodu. isciligi iyi olan baska tavsiye edebileceginiz yer var mi?? ankara olursa daha iyi olur ama istanbul da olabilir...
tavan ses yapmaz olay basit aslında haftaya ankaraya gelcem yaparız birlikte ama kesin değil gelmem

tavan sesyapmaz deme denız yamurda doseme olmasın ıcerdekı gurultuyu goresın

Arkadaşlar ; bu döşemenin tavan döşemesi olduğuna eminmisiniz...??? :confused: sanki normal koltuk döşemesi gibi geliyor bana...? Tavan döşemesi sanki daha farklı...

Tavan sert bir karton üzeri ince bir kumaşla kaplı...?
Sert karton üzeri süngerli kumaş...??? düşünüyorum.....???

Son düzenleme:
Geri