Tavan Kaplama Hakkında

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tavan kaplamanın maliyeti nedir ve bir zararı ar mıdır ne bileyim şimdi solar mı bir zararı olur mu?

attachment.php

attachment.php

Ekli dosyalar

• folyo kaplama.jpg
    folyo kaplama.jpg
    17.3 KB · Görüntüleme: 187
  • apğğğ.jpg
    apğğğ.jpg
    17.5 KB · Görüntüleme: 185

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
benımde kaplı sekıl duruyor 100 tl tavsıye ederım :D

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maliyet olarak kullanılan malzemeye göre değişiyor.Zarar olaraksa netten okuduğum bir kaç yazı vardı bulursam linkini atarım.Boyaların güneş alması gerektiği bazı renk tonlarında solma olmadığı bazılarında olabileceği yazıyordu.Tabi bunların uzun süreli kullanımlarda olabileceği yazıyordu.2-3 sene kadar.

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benımde kaplı sekıl duruyor 100 tl tavsıye ederım :D

Evet benimkide resimdekinin aynı rengi resimlerde çok şık duyor nasıl görünüş tamamda şikayetin var mı?

Maliyet olarak kullanılan malzemeye göre değişiyor.Zarar olaraksa netten okuduğum bir kaç yazı vardı bulursam linkini atarım.Boyaların güneş alması gerektiği bazı renk tonlarında solma olmadığı bazılarında olabileceği yazıyordu.Tabi bunların uzun süreli kullanımlarda olabileceği yazıyordu.2-3 sene kadar.

Evet korkuyorum açıkçası birazda öyle birşey olmasını istemem..

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
sıkayetım yok sımdılık ramazandan berı duruyor :D

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok hoş oluyor bakalım servisede söyleyeyim spoilerden vazgeçirdiler bakalım buna ne diyecekler:)...

fthcnplt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.visualport.org
servis çok para çekiyor yaaa :D ayrıca çevirmede kıl bi polis can yakabilir :D

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sıkıntı olmaz yaptırmak istiyorsan ancak muayıne yakınsa muayıneden sonra yaptır derim cıft renk muhabbetı olmasın bosuna ..

Ben martda muayıneye gırıcem hayırlısıyla bır cıkım tavanı kendım kaplıcam , malzeme 60 lira tutuyo, oto sanayıde sordum bı yere 350 dedı tavana ama ben kendım daha rahat yaparım..el becerınız varsa sızde kendınız yapabılırsınız, guzel yanı gerı sokulmesı ve sökerken altda ız bırakmaması gunesde solsa bıle söker yenıden yapabilirsiniz..

Yusuf ÖNGÜN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yusufongun.tr.gg
Ben de yaptırcaktım babam arabayı satıp İnsignia ya da Astra J almak istiyormuş artık onlara kaplatırım :)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Sıkıntı olmaz yaptırmak istiyorsan ancak muayıne yakınsa muayıneden sonra yaptır derim cıft renk muhabbetı olmasın bosuna ..

Ben martda muayıneye gırıcem hayırlısıyla bır cıkım tavanı kendım kaplıcam , malzeme 60 lira tutuyo, oto sanayıde sordum bı yere 350 dedı tavana ama ben kendım daha rahat yaparım..el becerınız varsa sızde kendınız yapabılırsınız, guzel yanı gerı sokulmesı ve sökerken altda ız bırakmaması gunesde solsa bıle söker yenıden yapabilirsiniz..
ben muayneyede gırdım hıcbırsey olmadı en gözde mekanlarda polıs oldugu yerlerde gezdık adam gıbı kullandınmı bırsey olmaz polıs yanından yan verdınmı olay degısır :D