teknik konuda yardım

ayhannnnn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaşlar aranıza yeni katıdım
Benim sorunum elektrik sorunu kontak kapatınca kapıları kilitleyice plaka ışıkları açık kalıyor
ve camlar bazen açılıp kapatabiliyorum her zaman olmuyor bilgisi olan varmı yoksa servise mi gitmek gerekiyor

Hocam Astra J araçlarımızın elektrik tesisatını şöför kapısıyla entegre yapmışlar. Evin önüne geliyorum aracı stop ediyorum kontağı çekiyorum, şöför kapısını açana kadar teyp çalmaya devam ediyor. Şöför kapısı açıldığı anda araçta bütün elektrik kesiliyor. Sizdede bu şekilde olması lazım diye düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: ayhannnnn
plaka lambasi yanmasi normal belli süre sonra sönmesi lazim.bende bagajdan aksam bisey alinca farkettim bagaji kapattim belli bir sure sonra kendi söndü.siznkide oyle olabilir

• Beğen
Elektrik şöfor kapısını acınca kesilir
Plakalık lambaları her zaman yanmıyor tam koşulunu bilmiyorum
Arabayı stop edin kapıyı acmadan sellektör yaparsanız bir süre farlanız yanar

• Beğen
Far lambalarını biliyorum yalnız plaka lambalarını bilmiyordum onuda deneyim sönmesini
eyvallah ilginize...

aksam arabanin bagajini ac bagaj lambasi yanar ardindan bagaji kapat plakalik lambasi yanik kalmasi lazim belli bir muddet astra j ve astra h kasa da mevcut bu durum

• Beğen
plakalık lambası bagajı açınca yanıyor bir süre sonra sönüyor akşam kontrol ettim aynen oluyor
kontak anahtarını çıkarınca far . teyp . bütün elektrik sistemi kapanıyor far yolcu etmesi de çalışıyor
ilginize teşekkür

• Beğen
Tepkiler: Zafer715
plakalık lambası bagajı açınca yanıyor bir süre sonra sönüyor akşam kontrol ettim aynen oluyor
kontak anahtarını çıkarınca far . teyp . bütün elektrik sistemi kapanıyor far yolcu etmesi de çalışıyor
ilginize teşekkür
aynen oyle dedigim gibi

Geri