Telefon kaydı için pasaport

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan offguard
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
sahibinden.com da bununla ilgili hizmet vardı ben de bir ara araştırmıştım. Güvenli bir hizmetti ayrıca. Bulamazsan faydalanabilirsin...

Teşekkür ederim ama siz söyledikten sonra altını üstüne getirdim ama bulamadım sahibinden.com'da bununla ilgili birşey..

garantisi tr geçerlimi ?

ne ime atılarak nede rom atılarak malesef sony telefonlar ki 2011 model sonrasındakıler açılmıyor. arkadaşlar bilmeyenler atmasın kafadan malesef olmuyor sl modeli var bendede olmuyor 100 kişi baktı ıstanbul izmir kimse yapamıyo tek cözüm pasoport

Bende yakın zamanda telefon getirtmeyi düşünüyorum. Babamın pasaportununkullanıcam ama sıkıntı olur mu neler gerekir ?

Kanunsuz yolları neden öneriyorsunuz bilmiyorum burada yazdığınız herşey kayıt altına alınıyor... imei değişimi yapan kişiye verilmiş 18 bin tl'lik ceza bile mevcut; bu forumda kanunlara aykırı bilgi vermek yönlendirmek doğrumu sizce ?

ben gecen sene sony xperia serisinin türkiyede az olan serisinden getirmistim yurt disindan .kendim bir sene kullandim.ikinci teli almisttim.kardesim teli bana ver dedi actirmak icin sorusturduk ankarada,bu modeller acilmasi cok zor dediler telefon fiyatina yakin para istediler kardesim hic bir sey yapmadi ne isletirdi vs nerdeyse bir sene oldu telefon tik yok calisiyor sorunsuz !!!!

ne ime atılarak nede rom atılarak malesef sony telefonlar ki 2011 model sonrasındakıler açılmıyor. arkadaşlar bilmeyenler atmasın kafadan malesef olmuyor sl modeli var bendede olmuyor 100 kişi baktı ıstanbul izmir kimse yapamıyo tek cözüm pasoport

istanbulda her türlü açarlar ;)

Geri