tesisat icin oneri?

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar vectrama hertz 16.5 cm compenent*(on kapilara)ve hertz 4 kanal amfi bide amfi teknigine uygun hertz bas almayi dusunuyorum.ne dersiniz ve bunlarin fiyatlari ne alemde?yardimci olursaniz sevinirim simdiden tesekkurler...(teybim de JVC KD-LH911 50 X 4 HER TURLU TESISATA UYGUN.)

benim aracada lazım bişeyler ama ses sistemleri çok para şöyle aracın orjinal cd çalarına dokunmadan fazlada masraf açmadan yaza kadar bişeyler yapmak istiyorum bakalım hayırlısı artık.

markaların modellerinide yazarsanız yardımcı olalım..

ayırdığınız bütçede önemli, bilirsek yardımcı olalım.

4 kanal iyi bir amfi almak istiyorsanız en az 250 tl bass 30 cm 200 tl 38 cm 250 tl arası. Hertz ler bildiğim kadarıyla. 16 cm complarda kaliteye göre 100 ile 200 tl arası. Eğer paraya kıyarsanız 250 tl ye çok iyi bir comp alabilirsiniz.Ses kalitesi çok fark ediyor.

ya hertz in tam modellerini bilmiyorum.benim max ayiracagim para 500-600 ytl civari onlere kompenet arkalara da iki oval koysam bagaja da bas. olur degil mi ?

ayırdığınız bütçe ile hertzin giriş seviyesindeki esk serili compları es serisi subı ve piyasa malı bir anfi koyabilirsiniz yada compları ve subı sıfır alıp kalan para ile 2.el daha kaliteli bir anfi almanız daha iyi olur

bu olmadi simdi yaw :( ya peki kaliteli ve tok bir ses icin ne onerirsiniz dedigim gibi kompenent amfi ve bas tek marka olacak?

Geri