tesisat icin oneri?

Allah bizede nasip eder inşaallah....:)

inşallah dahaiyileri senin olsun.

Hamza abi iyi dileklerin için çok teşekkür ederim ben çok istiyorum da babamla aynı fikirde olmadıgımız için araba konusunda o yüzden olacak seyler gec ve güç oluyor :( bu yaz 1 aylığına yurt dısına gidiyor o ara yapabildiğim kadar yapacağım....inşaallah..:)

elimde cok kaliteli ve ksnlikle bi sorunu olmayan bi amfi war eski arabamdan kalma corsa içinde düşünmüorum tesisat
jl audio e6450 istersen bi incele beğenirsen fiyat kolay...
bass da war vibe 38 cm kicker kutusunda...

Fatihçim dediğin markalara tek kelime sözüm yok 10 numara aletlerdir kesinlikle ama tesisatı yaza kurmayı düşünüyorum şu an alacak ne maddi ne de manevi durumum var :) ilgin için teşekkür
ederim... ama almak istesemde benim bütcemi aşar gibi hissediyorum...???

Son düzenleme:
birader yaza kadar birikim yapayım biraz malum öğrenciyiz :) yaza satmamış olursan ben irtibata gecerim seninle olur mu?ürünler i ne kadar dır kullanıyorsun amfinin garantisi falan var mı?benim vectrada iyi bi ses olur tahminimce???

6 kanal anfiyi ne yapıcan arabayı disko yapıcan galiba normal bir tesisat için 4 kanal bir anfide işini hayli hayli görür

tabi sedan arabalar çift hacimlidir hb ler coupeler tek hacimlidir ama firmalar bu hacimlere orantılı zaten kolonları yerleştiriyorlrki müzik içerde dönsün bir yerde kalmasın diye benim arabamda ön arka kapılarda jbl compenant var bagajda pacford postage anfi var sierra 4 kanal anfi var bilmiyroum bana fazla fazla yetiyor

hb bi araba olsa tmm fazla fazla yeter ama sedan ses bagjda kalıo..
ilk arabam clio du 4 kanal amfi ve cadence bass wardı 1 takımda mid sora megane aldım kesinlikle yetmedi ve bu sisteme döndüm 2 ay kullandım sora kaza yaptım 3 aydır da corsa biniorum yani alalı 5 6 ay gibi oldu.. yaza kadar da fikrimi deiştirip corsaya bağlamazsam bende satmam yani =)

valla amfin cok guzel hayran kaldim sadece amfiyi satmayi dusunur musun?
gidip 4 kanal bi amfi almaktansa senin amfiyi tercih ederim... benim isimide 6 kanal amfi gorur.cunku 2 oval 1 yada 2 takim kompenent + bas koymayi dusunuyorum nasipse....

ben ancak yaza alabilirm yaza kadar satmaz yada kararini degistirmezsen gorusuruz Fatih.

Fatih aşık oldum amfiye bılemıyorum yani....:D

Geri