teyp kodunu giremiyorum

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Akgünn
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Akgünn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar teyp min kodunu girecegim nasıl oldugunu sayenizde ögrendim ama ekranda sadece 7 safe yazıyo ne yapmalıyım yardım lütfennnnnnnnnnnn

sanırım 7 hakkınız kalmış teybin kodunu girdikten sonra as tuşuna basılı tutun açılması gerek cd30 da öyle bildiğim kadarıylada sizinkide aynı olması lazım as tuşu varsa kodu doğru girdikten sonra as tuşuna basılı tutun.
teyp kodu örnek veriyorum 3453 diyelim teybi açın
1 tuşuna 3 kere basıp 3 yapıcaksınız
2 tuşuna 4 kere basıcaksınız 4 yapıcaksınız
3 tuşuna 5 kere basıcaksınız 5 olacak
4 tuşuna 3 kere basıcaksınız 3 olacak daha sonra as tuşuna basılı tutcaksınız bi süre sonra teyp radyo modunda açılacaktır.
teyp kodunu servisten öğrenin biliyorsanızda dediğim gibi deneyin o 7 safe yazısı 7 kere hakkınız olduğunu gösteriyor büyük ihtimalle.

bende şifre gir diye bi ekran cıkmıyor öylece 7 safe yazdıgı halde mi yazayım şifremi 7603 diyelim 0 nasıl girecegim

o 0 rakamını 3 tuşuna basın 9 dan sonra 0 çıkacaktır. ancak şifre girme kısmı gelmesi lazım akünün kutup başlarını tekrar çıkarıp takın bakalım şifre kısmı gelicekmi...

şifre girmek için as tuşuna basın bekleyin olmazsa önce as tuşuna bas ardından açma düğmesine bas(aynı anda ikisine de basıyor olun)
uyarı sesi gelicek ondan sonra arkadaşın tarif ettiği şekilde şifrenizi girin

Son düzenleme:
şimdi denedim geldim uyarı sesi gelmiyor
acayorum tarif ettiginiz gibi ama olmuyor ses gelmiyor ne işdirrr anlamadım ki yaaaa

akünün kutup başının tekini çıkar tekrar tak bi daha dene teyp mi kilitlendi acaba :S

ayrıca7 hakkınız kalmışsa demek oluyor ki şifre bölümüne geçebilmişsiniz ve 3 defa şifre yazmışsınız.acaba şifre mi yanlış?

uml ve as tuşlarına basılı tutarak açma kapama tuluna basın biiippp sesi gelecek sonra satı tuşlarını kullanarak kodu girin...

Geri