teyp kodunu giremiyorum

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Akgünn
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
şimdi denedim geldim uyarı sesi gelmiyor
acayorum tarif ettiginiz gibi ama olmuyor ses gelmiyor ne işdirrr anlamadım ki yaaaa
cıhaz güvenlik konumuna geçmiş cıhazınızı 45 dakika acık tutun ve safe yazısı gidecek yerine 4 adet çizgi oluşacak o zaman doğru şifreyi girip as tuşuna basık tutarsanız şifreyı girdiniz demektir tabi şifre doğruysa her yanlış şifre girdiğinizde 25 dakika bekleme süresi üzerine eklenecektir

ben bu opeli anlamıyorum cok seviyorum ama sorunları beni bıktırıyor gene 7 safe yazıyor nerde actırabilirim bunun kodunu beylük düzünde oturuyorum yada cd calar alsam ekrandan gidermi frakansları falan

eğer kapalı garajın varsa kontak açık bi şekilde 120 dakikaydı heralde beklemesi lazım aracının teypde açık bi şekilde ondan sonra arkadaşların anlattıklarını tekrar yap 3 kere yanlış girdikten sorna kitleniyo teyp 90 dakika veya 120 dakika beklemen lazım kontak açık teyp açık bi şekilde benimde olmuştu bekledim aracın başında 2 saat sorna denedim olmadı birden bire bi baktım sifre girme menüsü geldi demekki zaman dolduktan sonra geldi

Geri