The Power of Dreams by Arifba

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan arifba
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Allah Kaza Bela Vermesin Arif Gercekten Güzel Araban Var Kardesim

arif ;

yakıtından haberın varmıydı alırken?

Net 10 litre yakıyor şehir içinde.
yani 100 km 33 ytl.
2005 modelide bende var. otomatik aynısı yani. bana sorsaydın düz al derdim. çunku 42 43 litre benzin alıyorum 450 km gidiyor aracım. duz vıtes olanları 650 km lerden bahsedıyorlar. inan gaza basmıyorum deneme yapıyorum. boyle yakıyor. millet arkamdan sürekli kornaya falan basıyor yürü diye test ettiğim zamanlar..

Arkadaşım ben yaklaşık 2.5 aydır kullanıyorum son ölçümlerim şöyle; 137 YTL yakıtla ( 44 lt) 518 km yani ortalama 260 YKR bilginize...bu arada araç sadece 2.500 km'de...bence 1.6 -125 hp bir araç için gayet makul...

Arif bey tekrar hayırlı olsun...Doğru bir seçim...:alkis:

hayırlı uğurlu olsun
kazasız belasız cezasız arızasız sürüşler
bide gösterge paneline bayıldım çok şık bişeymiş...

herkese çok teşekkür ederim..Allah daha iyilerini sizlere nasip eder inşallah..
arif ;

yakıtından haberın varmıydı alırken?

Net 10 litre yakıyor şehir içinde.
yani 100 km 33 ytl.
2005 modelide bende var. otomatik aynısı yani. bana sorsaydın düz al derdim. çunku 42 43 litre benzin alıyorum 450 km gidiyor aracım. duz vıtes olanları 650 km lerden bahsedıyorlar. inan gaza basmıyorum deneme yapıyorum. boyle yakıyor. millet arkamdan sürekli kornaya falan basıyor yürü diye test ettiğim zamanlar..
yakıtından haberim vardı..alırken biliyorum
Araba şu an şu an 50 km de :) 11lt/100 gösteriyor..ilk çalıştırdığımda 30 gördüm :) rodaj bitince daha da azalıcağına eminim..

yakıt benim için çok problem değil beni tanıyanlar bilir. sadece haftasonu kullanıyorum arabayı..

Arkadaşım ben yaklaşık 2.5 aydır kullanıyorum son ölçümlerim şöyle; 137 YTL yakıtla ( 44 lt) 518 km yani ortalama 260 YKR bilginize...bu arada araç sadece 2.500 km'de...bence 1.6 -125 hp bir araç için gayet makul...

Arif bey tekrar hayırlı olsun...Doğru bir seçim...:alkis:
valla makul falan ama hiç bana göre değil:)benim gibi yakıt özellikle benzin düşmanı ve sürekli yollarda olan birisi için hiçmi hiç anlamı yok bu arabanın:)kazasız belasız kullanın

valla birde hondalar çok az yakıyor falan demişlerdi.bence uçuk bir tablo(tabi bana göre):)

valla birde hondalar çok az yakıyor falan demişlerdi.bence uçuk bir tablo(tabi bana göre):)
burak hocam arkadaşın araba 2500km benimki 50km :) normal değerlerimizin bu kadar yüksek olması..hatta teknik serviste mehmet beyin astra 1.3 cdti için cevabı araba 30.000 de oturur fabrika değerlerine iner demişti...ki daha öncede söylediğim gibi ben arabayı alırken yaklaşık 20 civic sahibiyle görüştüm 10.000 den sonra ortalamaları 7.0 mış..

burak hocam arkadaşın araba 2500km benimki 50km :) normal değerlerimizin bu kadar yüksek olması..hatta teknik serviste mehmet beyin astra 1.3 cdti için cevabı araba 30.000 de oturur fabrika değerlerine iner demişti...ki daha öncede söylediğim gibi ben arabayı alırken yaklaşık 20 civic sahibiyle görüştüm 10.000 den sonra ortalamaları 7.0 mış..

yani daha bismillah araba alışsın arifde arabaya :D
o zaman benim arabaya kimse yaklaşmasın 50ytl=125 km
ve aynı zamanda olmayan arabanın yakmadığı yakıt ile karşılaştırmak biraz saçma olur

yani daha bismillah araba alışsın arifde arabaya :D
o zaman benim arabaya kimse yaklaşmasın 50ytl=125 km
ve aynı zamanda olmayan arabanın yakmadığı yakıt ile karşılaştırmak biraz saçma olur

GSI ın gözünü seveyim... :=)
15 litre ile nerden baksan ben 160-170 km giderim şehiriçi :D:D:D

Arif hayırlı olsun araban ;)

Geri