Trafik Sigortası

_KILIÇ_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaşlar.

Trafik sigortam ayın 10.unda bitiyor. SBM den sorguladıgımda en az 930 TL cıkıyor. Sigortacımda aynı rakamları söyledi. Ancak Generali sigorta 872 TL cıkardı ayrıca yol yardım hizmetide sunuyor. ve kaza anında 5 günlük yedek arac falanda veriyor. Ayrıca sigortacım karta 3 taksit yaparken generali 6 taksit yapıyor. Takıldığım nokta şudur olası bir kaza anında bana sigortacım mı daha cok yardımcı olur yoksa generalimi. Şuana kadar hiç bu tür durum yaşamadım. Bilgisi olan arkadaşlar cevaplar cok sevinirim.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Selam arkadaşlar.

Trafik sigortam ayın 10.unda bitiyor. SBM den sorguladıgımda en az 930 TL cıkıyor. Sigortacımda aynı rakamları söyledi. Ancak Generali sigorta 872 TL cıkardı ayrıca yol yardım hizmetide sunuyor. ve kaza anında 5 günlük yedek arac falanda veriyor. Ayrıca sigortacım karta 3 taksit yaparken generali 6 taksit yapıyor. Takıldığım nokta şudur olası bir kaza anında bana sigortacım mı daha cok yardımcı olur yoksa generalimi. Şuana kadar hiç bu tür durum yaşamadım. Bilgisi olan arkadaşlar cevaplar cok sevinirim.

Ben bu Generali sigortaya ev sigortası yaptırdım. Hayatım da böyle bir sigorta görmedim. Adamlar bana poliçeyi satar iken o kadar tatlı dil döküyorlar ki anlatamam sonra iş hizmete geldiğin de hırt. Sigorta süresi bitti ondan sonra başladılar aramaya ama kesin net bir daha aramayın dedim. O kadar yani. Araç sigortasında 8 yıldır AXA yaptırmaktayım. Bu yılda yine aynı firmaya yaptırdım.

_KILIÇ_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben bu Generali sigortaya ev sigortası yaptırdım. Hayatım da böyle bir sigorta görmedim. Adamlar bana poliçeyi satar iken o kadar tatlı dil döküyorlar ki anlatamam sonra iş hizmete geldiğin de hırt. Sigorta süresi bitti ondan sonra başladılar aramaya ama kesin net bir daha aramayın dedim. O kadar yani. Araç sigortasında 8 yıldır AXA yaptırmaktayım. Bu yılda yine aynı firmaya yaptırdım.

Nadir abi bencede 50 tl için riske girdiğine değmez . Yol yardım falan diyorlar ama o anda kime ulaşacagımıda bilemem. sigortacımın yeri belli yurdu belli.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Nadir abi bencede 50 tl için riske girdiğine değmez . Yol yardım falan diyorlar ama o anda kime ulaşacagımıda bilemem. sigortacımın yeri belli yurdu belli.

Benim aracım da yol yardım paketi var. Bir kere köyde iken bobin yandı. Merkez bana 70 KM uzak sigorta firmasını aradım durumu anlattım 45 dakika içinde çekici yolladı. Sonra araç merkeze götürüldü orada indirildi filan sonra sigorta firması tekrar aradı. Bir sorun yada sıkıntı olup olmadığı hakkında. Yani işin özün de adamlar işini iyi takip ediyorlar. Bu dediğim firma AXA yanlışlık olmasın.

_KILIÇ_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende gecen sene axa dan yaptırmıştım. yol yardım paketini ekstramı veriyorlar abi.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
bende gecen sene axa dan yaptırmıştım. yol yardım paketini ekstramı veriyorlar abi.

Aynen kardeşim. Normal de 600 sigorta ödedim 50 de yol yardım ama baya kapsamlı bir paketi var. Şu ana kadar mağdur etmedi beni. Şehir içinde arıza yapar ise de usta geliyor ilk önce sorunu çözümü kolay ise yapıyor eğer yapılamaz bir durum söz konusu ise o zaman da çekici geliyor.

_KILIÇ_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eyvallah nadir abi. Sağolasın.

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araç kaskolu olduğu için , ben trafik sigortası nerede daha ucuz ise oradan yaptırırım. Ancak karşında muhatap bulabilmen önemli. ben kaskoyu başak sigortadan yaptırıyorum. 10 gün sonra kaskom doluyor 2011 corolla 590 dediler. gayet iyi. plaka ve hasarsızlık indirimi var.

hkn066

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İstenilirse yardımcı olabilirm

Lg g3 cihazımdan yazıldı ;)