treger degişimi hk.

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ares55
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ares55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2000 model.2.0 cdx Arkadaşlar haziranda nasipse agrıdan tayin olcam ve samsuna gitcem fakat arabanın trgerinden biarz şüpheliydim aldığım şahışa sordum oda ankarada bir özel servis nosu verdi burdan bilğisayarda kayıtlı öğrenebilirsin dedi.bende aradım araç şu an 213.288 de 50 bin olmuş abi dediler ama 60 bine kadar süren var dediler bunun saglamlıgını nasıl anlarım ustalar anlarmı.10 bin daha gideyim mi.artı(araç olduğu yerde duruyor daha alalı 200 km yapmadım gidecek bir yer yok zaten öneriniz nedir.triger setti hangi marka alalım uygun bir yer varmı bildiğiniz.

Kimse anlayamaz, Ses yoksa devam denebilir. Lakin içinize sinmiyorsa TAKIM olarak değişin. İnsanın düşündüğü başına geliyor elbet.

Serviste "Triger iyi görünüyor aciliyeti yok, değişseniz de fena olmaz" denilen bir araç 35! km sonra kayış koparıp subap-üst kapak mahvetmişti, tecrübeyle sabittir 40bin kmden sonrası tehlike çanları çalıyor demektir.

mali yönden seni sıkıntıya sokmayacaksa değiştir gitsin derim için rahat olur.
ha değiştirmessen bi bakıma kumar oynamış olursun.. kesin kayış kopar veya kopmaz idare eder desek var sayımdan öte gitmez.
örneğin ben arabamın trigerini 2005 de değiştirdim 80 bindeydi ondan sonrada 2012 de 140 bin küsürde değiştirdim.

normalde ya 60.000 yada 4 sene hangisi önce dolarsa değişmeniz gerek diye biliyorum. ben arabayı 80.000 km de aldım ve önceki sahibi nezaman değiştirdi bilmiyordum işi şansa bıraktık ve 4 sene sonra değiştirdim. çıkan kayışda en ufak deforme yoktu. Ancak koptu kopacak korkusuyla yaşamaktansa araca uzun süre binecekseniz bence değiştirin.

2000 model.2.0 cdx Arkadaşlar haziranda nasipse agrıdan tayin olcam ve samsuna gitcem fakat arabanın trgerinden biarz şüpheliydim aldığım şahışa sordum oda ankarada bir özel servis nosu verdi burdan bilğisayarda kayıtlı öğrenebilirsin dedi.bende aradım araç şu an 213.288 de 50 bin olmuş abi dediler ama 60 bine kadar süren var dediler bunun saglamlıgını nasıl anlarım ustalar anlarmı.10 bin daha gideyim mi.artı(araç olduğu yerde duruyor daha alalı 200 km yapmadım gidecek bir yer yok zaten öneriniz nedir.triger setti hangi marka alalım uygun bir yer varmı bildiğiniz.
Triger setini orjinal alın.Size gülsan sanayide migrosun bitişiğindeki lider opel chevrolet servisini tavsiye ederim.Ustalar iyi ve özenlidir.

teşekkürler siteden indirime girmiş GM marka 113 tl taksitli alcam siariş verdim aklıma takılan bişi var bu form dakı reklamı yapılan siteler bize indirim yapıyormu acaba.ordan baktım ama.

teşekkürler siteden indirime girmiş GM marka 113 tl taksitli alcam siariş verdim aklıma takılan bişi var bu form dakı reklamı yapılan siteler bize indirim yapıyormu acaba.ordan baktım ama.

Set alın, devirdaim ile o fiyat değildir herhalde. Devirdaim de almanız gerek.

nası yanı devirdayım aynımı deyişir ona ne lazın peki kayışmı bilyemi acaba yoksa bir takımmı oluyor.

nası yanı devirdayım aynımı deyişir ona ne lazın peki kayışmı bilyemi acaba yoksa bir takımmı oluyor.

O kayışın ucu devirdaim üzerindeki bilyaya bağlıdır. O bilyenin ömrü dolduğu an kayış ve diğer bilyalar sağlam olsa dahi sıyırırsınız gene. Triger set değişir. Sadece kayış değişmez.

Geri