Triger Değişimi Maliyet

takılan malzeme ve yapılan işçilik baya uygun ama envayi ceşit kayış devirdaim gibi marka marka parça var ben derim ki aracınıza bakım yaptırırken parçaları kendiniz alın.

İlgilenen arkadaşlara bir bilgi daha vermek istiyorum. Triger Seti değiştikten sonra aracımın torpido ve yol bilgisayarı ekranının bulunduğu göğüs kısmındaki özellikle kalkışlardaki yoğun titremeler tamamen geçti.

fiyatlar normal..şahsen ben özel serviste agır bakımların yapilmasi taraftarı değilim..triger seti arabanın can damarı ve ne zaman kopacagı belli olmayan bır parca normalde 60bın ömru var ama 15 km sonrada kopabilir..ben özel servise bugune kadar hiç sokmadım aracı..a dan z ye orjınal parca kullanıyorum 2 yıl garantili olması acısından.

40bın km önce değişmiştim triger setini yetkili serviste
polen hava mazot filtresi ve triger seti değişti.
toplam maliyet 580lira.

faturadan yazayım sana
triger seti.190.68
devridaim: 84.75
hava filtresi: 18.97
polen filtresi. 30.53
v kayışı: 21.19
v kayış bilyası 21.19
atf yağı 1 lt: 8.45

var sen düşün.bunlar parça fiyatları.
vectra B
hava filtresi:
polen filtresi.
benzin filtresi
yağ filtresi
hepsinin toplamını 33 tl ye aldım
aldığın diğer parça fiyatları normal

Son düzenleme:
normalse sevindirici tabiki.

Arkadaşlar günaydın. Beydaba08 Samsun Opses ten memnunmusun. Bende arabayı yeni aldım samsunun ilçesinde oturuyorum tavsiye edermisin. Birde twinport motorlarda süreye bakmaksızın triger seti 60 binde değişir diye duydum doğruluk payı varmı.Arabam 52.000 de değiştirmem gerekiyormu.

hocam valla ufuk usta gerçekten de iyi birisi.gelen herkesle ilgilenen hoş sohbet yardımsever birisi.arabaya bakar gerekenleri yanındaki ustalara söyler ustalar da açar yapar işini.ancak benim şansızlığım olabilir belki de baskı balata yağ kaçırdı değiştikten sonra 3 kez söülüp takıldı.şimdi iyi durumda.yaptığı iş garantili ücret almadan baskı balatayı değişti.samsun reisten bile araçlarım var diyordu.memin araçları, diyanetin araçları hep bana gelir diyordu.bilmiyorum diğer servislere hiç gitmediğim için karşılaştırma yapamayacağım.ama verilen parça fiyatları uygun dendi sitede yazmıştım.zaten opes ile opses var büyük iki opel özel servis.eğer aradığın iyi muhabbet ve güvense, işin ardında duran bir ustaysa opsese git derim.

trigeri değiştim yeni 60 bin ya da 3 yıl garantisi verdi bana.gel yeniden değişelim dedi.

ben 420TL verdin tüm bunlar için fakat aynı işe servis 650tl dedi

Geri