Triger Değişimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba.
2004 model 22500 km astra h arac aldım 2 ay önce. Herşey çok güzel giderken bir arkadaşım aracın trigerini değiştirmem gerektiğini söyledi. İlk başta inanmak istemedim fakat uzun bir araştırmadan sonra değiştirmeye karar verdim.

-- Aracın km ne kadar düşük olursa olsun 4 yaşını dolduran araçların yıpranmadan dolayı triger seti değişmesi gerekiyor.

-- Benim durumumda olan arkadaşlar var ise hemen değişimi gerçekleştirsin.

Ayrıca;

Değişimi Opel Balkan da yaptırdım. (Zeytinburnu) Triger seti 350 tl işcilik 110 tl civarı .

Şuan kampanya var %25 indirim ve 350 tl yi geçen ücretlendirmede 50 tl po dan benzin çeki veriyorlar.

Bana maliyeti 369 tl ve benzin çeki..........

Araçlarının bakımını yaptırmayan arkadaşlara duyurulur.

Astra G Trigiyer Değişimi

Arkadaşlar Merhaba

Bende cumartesi aracımın trigiyer kayışını değiştirdim.Ankara Reis Otomotivde.Trigiyer seti+devirdayım+antifiriz değişti.Toplam 440 TL tuttu.50 TL lik de PO dan benzin çeki verdiler.390 TL geldi.Birde 6 taksit yaptırdım.Kafamda soru işareti kalmadı çok şükür.Aracım 65.000 km deydi.Kayış da çatlaklar çoğalmış onu gördüm.
icon4.gif

unutmadan opel indirim kartınız yoksa servislerden bulmaya çalışın %25 indirim var eğer elinde olsa belki dahada indirimli olurdu.

ben tiger setini yenı degiştim 200 tl

Bizim 1.3 dizellerdede triger zincir diye biliyorum. Zincir olanlarda değişiyormu yoksa sadece bakımmı yapılıyor?

Bende vectra 1.6 var triger setini (triger +devirdaim+işçilik) 400 tl fiyat çıkardılar..sizin yazdıklarınızdan sonra bu fiyat bana yüksek geldi açıkçası :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri