triger için işçilik bu nedir ya==????

Araç omega 2.0 olsa triger değiştirmek 30 dk da bitiyor trigerle radyatör arasında 3+1 ev kadar boşluk olduğu için.ama vectrada motor yanlamasına olunca bayağı sıkıntı.biz arkadaşla beraber 4 saatte değiştirdik.hele motor takozunun vidalarına el girmez ayak girmez.çok zahmetli bir iş.150 tl ye değer.

gerçekten işçilik fiyatını neye göre belirliyorlar anlamak güç.
sol arka cam açılmıyordu,tavsiye üzerine bir oto elektirikçisine gittim.
gözümün önünde sadece bir kablo bantladı 30 tl işçilik istedi.
bende 30 tl lik ne yaptınız bunu hakediyormusunuz dedim,surat düştü ustanın,aslında 40 tl ye yapıyoruz demezmi.
bir daha uğramam buraya dedim,50 tl verdim baktım 20 lira almış.

Aslında hata bizler de var. Bu adamlar ne iş yaparsa yapsınlar faturalarını alacaksın vergiden bari çalmasınlar :D

:) öneriler için teşekkürler arkadaşlar devir daimi orjinal olarak almayı düsünmüyorum onu yan sanayi alıcaktım :D valla ondnda düzelmezse su kacagı bi degiştirmedigim ahtopot hortum vardı onuda degiştirir bırakırım artık nabıyım :D

Original alın, üzerindeki bilye de sorun olursa motor ister. Uzun süre, 4 sene yada 60.000km kullancağınız motorun en hayati parçalarından biridir. Karar sizin.

Original alın, üzerindeki bilye de sorun olursa motor ister. Uzun süre, 4 sene yada 60.000km kullancağınız motorun en hayati parçalarından biridir. Karar sizin.

devirdaimi mi kastediyorsun emre

birde şöyle bi sorunum var onuda yazıyım önceden hararet 93 u gecmesdı 95 maximum olurdu radyatörü degiştirdim bi radyatör aldım arabaya şimdi 100 ramak kalıo oraya kadar cıkıyo fan devreye giriyo tekrar düşüyo ama önceden böyle birşey yoktu .simdi hararet daha cok yukselıyo yazın bıle araba bazı yerlerde fan acardı sımdı ha bire azcık sıcak oldumu sıkıstırdıkmı hemen acıyor.termostatıda degistirmiştik bozuk diye oda saglammıs hadi ben kalsın dedim artık yeni yenidir dedim ama yan sanayidi 40 gibi bi rakama almıstım bu radyatordenmı kaynaklanıyor acaba orjinal radyatörde bulamadım ama?linki olan verebilirmi

gecen ay değiştim trigeri orjinal işcilik dahil 220 tl

karsıdan oyle gorunur ama ıscılık az degıldır zor ıs gercekten 150 olmasada 100 fln olabılırdı bence en azından bızım dukkanda bu rakama yakın fıyatlar

Geri