Triger

cavit63

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün motordan ilk çalıştırmada şıkırtı şeklinde sesler gelmeye başladı kaputu açıp dinledigimde triger tarafından ses geliyordu zannedersem triger rulmanından bu ses geliyor hemen tamircimi aradım oda rulman olabilecegini söyledi. zaten triger degişim zamanıda gelmişti(50000 km)salı günü degitirecegim fiat olarak 350 ytl dedi telefonda pazarlıkla 300 ytl ye düşürdüm orj gm.+rulmanlar +devirdaim sizce fiat nasıl yorumlarınızı bekliyorum. bu arada arabayı bu akşam arkadaşa verdim marşpiyel yan çıtalar kapi kolları ve çelik cantları arabanın rengine boyattırıyorum çıkınca resmini koyarım saygılar.:):)

astracı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orjinal parçalarsa işçilik dahil iyi fiyat.Bence pek fazla da uzatmayın yaptırmayı.

cavit63

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiat konusunda yorumu olan yokmu arkadaşlar bu arada marşpiyel +kapı kolu ve yan çıtalar boyandı şu anda çantlar boyanıyor

kerem0667

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Triger set 150 YTL,devirdaim 115 YTL(ben yaptırdığımda fiyatlar bunlardı)

cavit63

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün triger setini degiştirdim ses kesildi sanki motorda sessizleşti yada bana öyle geldi bu arada 4 tırnaklı bosch bujide taktırdım. toplam:tiger 300ytl +bosch buji 40ytl+narva h7 10ytl:toplam 350ytl tuttu. triger ve bilya üstünden çıkanla aynı marka devirdaimin markasını hatırlamıyorum

Son düzenleme: