ts 6985 pioneer.

tekrar sariolar ama orjinali gibi olmuyo bu isin icinde oldugum icin söylüyorum yanlıs anlasılmasın

kardeş bende bir çift basları sarılmış hatta körükleride tazelenmiş 6985 var, Amfi ile gayet güzel ve sorunsuz kullanıyorum

ßen dünya kadar fark bulabiLirim üstad.düsünsenize herkez hoporlör yapabilseydi pioneer veya diger kaliteli markaların ne anlamı kalırdı hoporlörler üretilirken cok ince hesaplamalar ile üretiliyor normal saran bu hesaplamaları yapamaz asla...hoprölrünüz çalışır belki eskisinden daha iyi bi görünüme gelir ama asla orjinalinin performansını vermez

ßen dünya kadar fark bulabiLirim üstad.düsünsenize herkez hoporlör yapabilseydi pioneer veya diger kaliteli markaların ne anlamı kalırdı hoporlörler üretilirken cok ince hesaplamalar ile üretiliyor normal saran bu hesaplamaları yapamaz asla...hoprölrünüz çalışır belki eskisinden daha iyi bi görünüme gelir ama asla orjinalinin performansını vermez
ustadan ustaya degısır öyle esnaflar varkı ömrunu yemiş adamlar bu işlerden anlıyan elektronıkciler cok az sayıda araştırılip yaptırilabılır ;);)
6985 cocuklugum gecmıstı ne gunlerdi bu efsaneyi yenıden canlandırmasi lazım pıonerrin :D:D

bitti ya......... o kaliteyi birdaha yakalamasi cok zor gibi görünüyor..

Döneminin efsanesi olsada kabul etmek lağzımki yaşlandı emekli oldu sardırmanın %100 performans vericeğini zannetmiyorum.

Sardırma fiyatına sahibindende var. sanırım aynı fiyata geliyor.
Duygusal bag varsa o başka tabi.

Adana da Zihni elektronik var gazipaşa da ona yaptırabilirsin ama o sarmaz zaten...

Geri