Tshirt ve sticker talepleri

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan yezocan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Kaç adet tshirt almayı düşünüyorsunuz

• Kullanılan toplam oy
    139
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Emeğinize sağlık yeliz abla stickerlarda basıldı mı abla finaller başlamadan ben parayı göndereyimde bir şekilde..teşekkür ediyoruz yeliz abla sen nasıl para yatıracağımızı açıklarsın ona göre hareket ederiz. İyi akşamlar.

Emeğinize sağlık yeliz abla stickerlarda basıldı mı abla finaller başlamadan ben parayı göndereyimde bir şekilde..teşekkür ediyoruz yeliz abla sen nasıl para yatıracağımızı açıklarsın ona göre hareket ederiz. İyi akşamlar.
stickerlarda hazır ama evime çok yakın olmasına rağmen gidip alamadım. yarın sabah onlarıda alıp hesap bilgilerini verip adreleri alıp kargo çıkmaya başlayacağım inşallah

adresleri pm mi atalım abla yoksa burdan mı yazalım nasıl uygun olur?

başkana saygılarla.....:good:

en sonunda tshirtümüz oldu arkadaşlar. artık bunun arkasından bir organizasyon iyi gider. şöle yenii tshirtlerimizi giyeriz. arabalarımıza yeni opelim.net stiklerimizi yapıştırırızzz,, toplanırızz bir aile fotosu çekeriz:alkis: :alkis: bu konuylada başkanımızın ilgileneceğinden eminim..

ben tshirtümü c.tesi elden alırım kargoya gerek yok:)

yeliz ablaaaa,tshirtler gayet güzel;) 1 medium tshirt, 2 sticker istiyorum.sticker larında resmi varmı? nasıl ulaşıcaz sipariş vermek için size?bilginizi bekliyoruz..

her ilden toplanılıp topluca alınsa daha mantıklı olacak yada sadece bursa için konuşayım:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri