Tshirt ve sticker talepleri

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan yezocan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Kaç adet tshirt almayı düşünüyorsunuz

• Kullanılan toplam oy
    139
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tshirt sayısı 120 olmuş. bu kadarmı. ben daha çok istenir sanmıştım. 500 civarı tshirt alalım diyordum ama 200ü bulamıcaz sanırım

Siz teklifleri değerlendirdikten sonra bizlerden talepleri toplarsanız sanırım daha fazla istek olacaktır.Büyük ihtimalle önümüzdeki hafta talepleri istersiniz herhalde.

bende 1 tshirt 1 tane stiker istiyorum ne zamandan beri bunu bekliyoduk adresi nereye vercez ? beden yada?

OPELİM.NET' in düzenlediği 18mayıs izmit körfez pistindeki organizasyondada satış standı olabilirmi? başkanım bu konuyla ilgilenebilirmisiniz?
ben bu göreve talibim..:))))

Son düzenleme:
sn başkana saygılarla:))
yeliz kargo maliyetli olacak sanırım şöyle bişeyde yapabiliriz. adrese göndermek yerin isimleri alırız burdan her şehre otobüs firmalarına veririz. alıcılarda terminalden direk otobüs firmasından alırlar. sanırım bu durumda yarı yarıya düşer fiyatlar. biz burda biraz fazla mesai yapmış oluruz ama hallederiz:))))

OPELİM.NET' in düzenlediği 18mayıs izmit körfez pistindeki organizasyondada satış standı olabilirmi? başkanım bu konuyla ilgilenebilirmisiniz?
ben bu göreve talibim..:))))

stand işini ben daha önce kaptım. çok geç :)

ARKADAŞLAR T-SHIRT'LERİN SON DURUMU SİYAH ÜSTÜNE GRİ LOGODUR.

t-shirtler bu anketin sonuçlarına göre sınırlı sayıda yaptırılacaktır.

fiyatları başkan belirlemiş. fiyatlara artı olarak ulaşım ücreti olacaktır.

BİLGİNİZE:

T-SHIRTLER İÇİN RESİM İSTEYEN ARKADAŞLAR İÇİN SON HALİ::

buarada resim photoshop olduğundan t-shirt'ün üzerindeki lekeleri dikkate almayın.
yapılacak t-shirtler düz siyah olacaktır

n668998681_521328_6704.jpg

Son düzenleme:
stand işini biz dün konuştuk gerçi ama senin almana sevindim. yarış boyunca standta durmak sıkıcı olur diye düşünüyordum şimdi, sen kaptığını söyleyince sevindim:)
ama yardımcı olurum. sonuçta bu hepimizin etkinliği. değilmi??:)

Sadece sticker alabilirmiyiz?

öncelik t-shirt alanların olacak.
zaten t-shirtlere uygun sayıda basılacak sticherlardan
kalacağını zannetmiyorum bendce birtanede t-shirt alırsan daha karlı olur.
1 ad. t-shirt = 2 ad. sticher

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri