Turuncu Yol Kenarı Bariyerleri Üzerinden Geçtim.(Kaporta Boydan Boya Çizildi)

WirLebenAutos

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
9o5243.jpg

Şunun üzerinden geçtim sağ ön kapıdan arka çamurluğa kadar sürttü ne kadar silsemde iz kaldı uzaktan çok çirkin duruyor.Bu ve bu gibi maddelerin izlerini nasıl çıkartabilirim.Boyayı kazıma kaldırma gibi bir durum yok sadece bu esnek plastik kıvrılıp sert bir şekilde kalmış ve boyanın üstüne bir grimsi boya daha atmış gibi.Sabun temizleyici kimyasal ile müdahele etmeye korktum sadece su ile çıkartabildiğimi çıkarttım fakat dediğim gibi bir iz hala mevcut.:(:(

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
İnce bir pasta işini fazla fazla görür. Aracın resmini eklemiş olsa idiniz daha sağlıklı şekilde cevap verebilirdik.

BlueLive

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
polish pasta al, üstübü ile daire şeklinde ovarak sil, eskisinden güzel olur ;)

WirLebenAutos

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnce bir pasta işini fazla fazla görür. Aracın resmini eklemiş olsa idiniz daha sağlıklı şekilde cevap verebilirdik.

Pasta cilaya sokmak veya yapmak istemedim.Üzeri dalga dalga oluyor ve gözüme batıyor.Başka bir yöntem varmdır bildiğiniz uygulanacabilecek?

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende vurdum o dubalara fordla. benim ön tampondu şanslıydım. sadece tamponda zedeleme yaptı çok az. kaporda metal aksam hızlı sürtmediyseniz en fazla boyayı çizmiştir. autokit mi ne markasının pastasını alın elinizle geçin cillop gibi çıkar...

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Geçen aynı şekilde bende üstünden geçtim yanlışlıkla (alışveriş merkezinde) yavaş geçtiğimden çizilmemişti.. Pasta cila doğru kullanılırsa araca zarar vermez..

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
youtube da wd40 ile bu şekildeki lekeleri çıkartan videolar var. kendi aracında sihirli sünger diye satılan sungerle çıkartmıştım. Youtube da magic sponge yazıp araştırın

HUAWEI MT1-U06 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de geçen onların üzerinden geçtim, 50km filan bir hızla..plastik marşpiyeli kırdım...
Küçümsememek lazım o kerataları..

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pasta ile çok rahat çıkar. İnce çizik giderici olanlardan alıp içinden çıkan ped ile fazla bastırmadan dairesel hareketlerle ovalayarak çıkartabilirsiniz. Üstüpü kullanmayın boyayı çizersiniz.