Uzaktan Kumanda Alıcısı Nerede ? Astra H

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan vetfati
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

vetfati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar astra h(2011) kumandam çok yakından alıyor bazen hiç almıyor kumanda alıcısı tam olarak nerede ? nasıl ulaşırım bilgisi olan varmı ?? kumandayı bir çok kere inceledim sorun yok kumandada yedeginide denedim oda aynı o yzden alıcıya ulaşmak istedim tozlanmış pislenmiş olabilir

Son düzenleme:
piliniz zayiflamistir alicilar kapali devre kart seklindedir toz vs cok ama cok zor ulasmasi ulassa dahi bozulmasi cok zordur.. pilinizi degistirip araci calistirmadan tam kontak yapip 30 sn bekleyin kapatip calistirin senkronize olsun anahtar tekrar ..

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Pili değiştirdim hocam 3 gün önce ilk gün çok iyiydi ertesi gün bu sorunu yaşadım.İlk seferde bende kumandadan kaynaklı olduğunu düşündüm bi kaç anahtarcıya götürdüm kumandada sıkıntı yok yedeğinide deneyince aynı olduğunu gördüm sorun alıcıda yada yazılımda ama kumandada değil malassef :(

Pili değiştirdim hocam 3 gün önce ilk gün çok iyiydi ertesi gün bu sorunu yaşadım.İlk seferde bende kumandadan kaynaklı olduğunu düşündüm bi kaç anahtarcıya götürdüm kumandada sıkıntı yok yedeğinide deneyince aynı olduğunu gördüm sorun alıcıda yada yazılımda ama kumandada değil malassef

Alıcı Cim modülün içinde . Cim modülde direksiyonun altında

piliniz zayiflamistir alicilar kapali devre kart seklindedir toz vs cok ama cok zor ulasmasi ulassa dahi bozulmasi cok zordur.. pilinizi degistirip araci calistirmadan tam kontak yapip 30 sn bekleyin kapatip calistirin senkronize olsun anahtar tekrar ..

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Astra H da bu şekilde bir senkronize olma olayı yok.

Tesekkurler astraopc

Geri