Ve SONUNDA BASLADIIIIII :)))))))))

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan kadett
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
kolay gelsin abi..
sanzuman oranlari nedir abi.. yazabilir misin..

Canim benim kizma banada binmek icin oldugundan 4 lu bir rakam degil bunu bil yeter :)

Bu araba astra degil sonunda seksen sekiz model .
diger aracin herseyine kefilim ama daha buna bisey yapmadigim icin nedir ne yapar bilemiyorum
sadece onceliklere bakiyorum .
Sonra bakicam iyi gitmiyorsa NEDEN sorusunun ardindan Buyuk olasilikla Butun DUGUN paralarim herhalde yavas yavas gider :)))))))))))))))

Kolay gelsin,merakla bekliyoruz.

bu bis busefer biraz uzun surebilir :)
Extrem bisey yok inan yavas yavas yani kasasi masasi boyanacakti yok suydu buydu diye sakin hayal etmeyin :)
herzaman oldugu gibi ben sadece motora ve yuruyene odaklaniyorum
Ki bu arabada ne olacak bende kararsizim sadece simdilik bir yurusun
Kotude olsa hic olmazsa eli yuzu Kadete benzesin sonrasina bakariz :)

Canim benim kizma banada binmek icin oldugundan 4 lu bir rakam degil bunu bil yeter :)

Bu araba astra degil sonunda seksen sekiz model .
diger aracin herseyine kefilim ama daha buna bisey yapmadigim icin nedir ne yapar bilemiyorum
sadece onceliklere bakiyorum .
Sonra bakicam iyi gitmiyorsa NEDEN sorusunun ardindan Buyuk olasilikla Butun DUGUN paralarim herhalde yavas yavas gider :)))))))))))))))

estagfurullah abi..
guzelmis abi.. cok eglenceli olucagi kesin..:)

estagfurullah abi..
guzelmis abi.. cok eglenceli olucagi kesin..:)

Vallaha inan bir anda ucune besine bakmadan sativeririm :)
Tesekkur bu arada ama sakin GUZELMIS kelimesini Yukaridaki Resime deme
O sadece ONUNU BOYLE YAPSAMMI adi altinda Internetteki Herhangibir araba
Daha Benimkinin resmini koyamadim
Bugun sisler falan insallah biterde tam anlami ile :)

Vallaha tamponu piyasada yok Var olan cok pahali Kimse zaten harcamaz bende harcamam Fiber isinden sonra eski tamponu attim yenisini koydum ama hic tampona islem yapmadan direkt siyaha boyadim spreyle :)))))))))))
Simdilik oyle duracak Onemli olan bi on tarafi standard gorumune kavussunda bakalim :))))

Hicbirsey harcamadan becerebilecekmiyim :) bugun koyarim resimini sadece onden :)

Vallaha inan bir anda ucune besine bakmadan sativeririm :)
Tesekkur bu arada ama sakin GUZELMIS kelimesini Yukaridaki Resime deme
O sadece ONUNU BOYLE YAPSAMMI adi altinda Internetteki Herhangibir araba
Daha Benimkinin resmini koyamadim
Bugun sisler falan insallah biterde tam anlami ile :)

Vallaha tamponu piyasada yok Var olan cok pahali Kimse zaten harcamaz bende harcamam Fiber isinden sonra eski tamponu attim yenisini koydum ama hic tampona islem yapmadan direkt siyaha boyadim spreyle :)))))))))))
Simdilik oyle duracak Onemli olan bi on tarafi standard gorumune kavussunda bakalim :))))

Hicbirsey harcamadan becerebilecekmiyim :) bugun koyarim resimini sadece onden :)

sanziman icin demistim abi..
efsaneleri yenilemek ayri bir guzel..
overhaulin veya opelhaulin :) by Okan abi diye program bence cok iyi gider..:)

Gec kaldi arkadaslar
Tampon Konuldu sisler konuldu
gsi logosu konuldu
izgaralarini gecici olarak simdilik koydum
Tampon gordugunuz uzere SIYAH
Fiberden cikar cikmaz Zimpara Bile atmadan Spreyle boyadim
Simdilik gsi goruntusunu verdik :)))))))))))))
Kaput uzerindeki UCUBE havalandirmalari atiyorum Orjinallerini koyacagim biraz daha iyi olabilecek kanimca :)
Ama hic olmazsa elini yuzunu Orjinal goruntuye kavusturduk Ondan mutluyum :)
kadettnew.jpg

kadettopelim.jpg

iyi iyi şekillenmiş cihaz

Eveeetttt Benim icin Yapabildigim bukadar Onunu Boyamadan Getirebilecegim (Kaput havalandirmalari gelecek) en iyi goruntu verebildigim bu
Ustune birde Karligida geldi Bu araba icin uretilmis en guzel Karlik.
Vallaha tabiki Cok guzel GSI ler hep var ama Cok az TRde Bu orjinal goruntuyu almak gercekten zormus
SON HALI BUDUR ON TARAFA YAPABILECEGIM TEK SEY IZGARASINININ deliklerini buyutmek Ama onuda guvenlik acisindan yapmayacagim.
Artik tamponu biyatayim degilmi ?

dsc01529e.jpg

dsc01530ka.jpg

dsc01528q.jpg

Eveeetttt Benim icin Yapabildigim bukadar Onunu Boyamadan Getirebilecegim (Kaput havalandirmalari gelecek) en iyi goruntu verebildigim bu
Ustune birde Karligida geldi Bu araba icin uretilmis en guzel Karlik.
Vallaha tabiki Cok guzel GSI ler hep var ama Cok az TRde Bu orjinal goruntuyu almak gercekten zormus
SON HALI BUDUR ON TARAFA YAPABILECEGIM TEK SEY IZGARASINININ deliklerini buyutmek Ama onuda guvenlik acisindan yapmayacagim.
Artik tamponu biyatayim degilmi ?

dsc01529e.jpg

dsc01530ka.jpg

dsc01528q.jpg
:alkis: :alkis: :alkis: işte bu abi gercekten bravo ...

Geri