vecrta gt A-306 gti

bence çok başabaş geçecek ya o alıck ya ben ama motoruma da güveniyorum

yarış yarın saat 16.00 da kısa şanzumanı ma, kızıma güveniyorum.tüpü söktüm araçtan hangisinin iyi olduğunu görücez 306 gti da kısa şanzuman
orjinalden ama 1, 2 ve özelilkle 3.vitesime çok güveniyorum. ağırlıkları eşit hale getiricez

yalnız sfı vectra b gt ye benzemez .....özellile 3.viteste alır başını gider

benzemez tabi headers falan war b'de doğuştan modifiye :) 2.viteste falan 120 görüor arada :) kendi çapında iyidir... yani abartmamak lazım senınkı arabada bızımkı oyuncakmı? :alkis:

vidyo çekin bizlerde izliyelim :)

nerde deniyorsunuz, izlemeye gelirdim önceden görseydim..

Yarım boy farkla yarışı kaybettim ....1 2 başabaş 3.viteste 1,5 boy kadar öne geçtim. Son metrelerde yarım boy farkla yarışı verdim. Bir kez daha deneyeceğiz. Bu sefer farklı olacak ..Birde gsi olacak üç araç yani yer bulucaz
deneyeceğiz. bu sefer arka koltuk ve yan koltukları da sökücem genç arkadaşımızda çok iyi bir yarış olduğunu söylüyor ve bu kadar gsi dahil hiç bir aracın kendisini bu kadar zorlamadığını söyledi ama inanın bir vectra gt ancak bu kadar gidebilir modifiyesiz güzel bir yarıştı yarış başabaş geçti

şimdiki yarışta stepneyi falanlanda sökmüşsünüzdür herhalde bir sonraki yarışta koltuk sökmye karar verdiyseniz

kazasız belasız nice denemeler

güç sizde olsun :)

Geri