vectra 2.0 t lpg öerileri

ırmakcafe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar aracımı sattım vectra gts 2.0t bir araç alacağım nasip olursa bu araca lpg uyarmı ne marka olmalı ve maliyeti birde ne kadar yakar ortalama bu araç bilgi verirseniz memnun olurum cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

doktor1968

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lovato,,brc

Sadece fikrimi söyledim,bir bilgim yok ama sorarak bilgi alabilirsiniz...

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende imzamda görünen araç var (1.6 turbo 180 hp) ve ALDESA lpg kiti takılı sadece 990 TL performans+ekonomi her yönden çok memnunum. yakıt çok değişken bir konu ama benimki 100 km.de ortalama 10 lt LPG yakıyor (şehiriçi yoğun kullanım).

şimdi buraya hemen en pahalı kitlerden olan prins ve teleflex iyidir yazacak arkadaşlardan önce aldesa yazayım bilgin olsun dedim :)

Prins - Aldesa = Chip Tuning parası bedavaya geliyor ;)

anulmustafa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende zavolli kullanıcısyım memnunum saygılar. İşçilik çok önemli iyi bir araştırma yap öle tak bence. saygılar.

muratezcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaklaşık 3 sene önce taktırdığım Zavoli den çok memenunum. Sadece filitre değişim zamanları LPG servisine gittim. her zaman opet aygaz euro lpg kullanırım.

ırmakcafe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim arkadaşlar aracı aldım iyiki almışım süper bi araba benzinde yakıtıda iyi 130 140 süratle istanbuldan ankaraya 100 km de 8 litre benzin tüketti. memnun kaldım lpg taktıracağım prins taktır diyorlar sizce kullandığınız sistemlerden farklı varmı?

dgnzcn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.doganozcine.com
memnun sanız LPG taktırdıktan sonra araçtan soğuyabilirsinizde.sorunsuz olan aracı bozacaktır büyük ihtimalle. umarım sorun olmaz. bence iyi düşünün.

2000 motor gerçi, yakıtıda fazladır onun..

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk sıkıntınız bobin olucaktır landirenzo kitte olabilir ben turbolu arabaya lpg pek sıcak bakmıyorum

ırmakcafe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende imzamda görünen araç var (1.6 turbo 180 hp) ve ALDESA lpg kiti takılı sadece 990 TL performans+ekonomi her yönden çok memnunum. yakıt çok değişken bir konu ama benimki 100 km.de ortalama 10 lt LPG yakıyor (şehiriçi yoğun kullanım).

şimdi buraya hemen en pahalı kitlerden olan prins ve teleflex iyidir yazacak arkadaşlardan önce aldesa yazayım bilgin olsun dedim :)

Prins - Aldesa = Chip Tuning parası bedavaya geliyor ;)

teşekkür ederim bide ben araştırayım fiyatı baya bi iyi görünüyor performansında sıkıntı yoksa olabilir