vectra 2001 cdx resimdeki parcayı arıyorum

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan DavutS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

DavutS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Değerli Arkadaşlar,

2001 cdx aracımın resimdeki plastik parçalarından ortadakinin tırnakları kırılmış, bu parçayı arıyorum, bu parçanın opel parça kodu, ismi nedir? ankarada bulma imkanı nasıldır?

Teşekkürler...

bu parca daha önce sitede gördüm bir arkadaşımız yapmış modifiye radyötör kuruma ön paneli araştırırsanız formlarda var.

bilgilere isim soyad yazarsanız iyi olur .yoksa uyarı alırsınız...

bu parçayı bulunduğum ilde opel servisi 200 tl ye benim aracıma taktı.radyatör üstü kapak demişti.isterseniz yardımcı olabilirim sizede

bu parçayı bulunduğum ilde opel servisi 200 tl ye benim aracıma taktı.radyatör üstü kapak demişti.isterseniz yardımcı olabilirim sizede

Teşekkürler, mutlu olurum, benim tam aradığım ortadaki parça vida ile tutturulan ayaklardan biri kırılmış.

yarın size bilgi vereceğim tek olarak ortadaki parça olarak anladım ve o şekilde sorup size bilgi vereceğim.05052240073 sizde bana ulaşabilirsiniz

davut bey yarın akşam kargoya vereceğim sadece orta kısım 140 tl yanlarının tanesi 30 tl .sadece orta olandan adres bildirirseniz kargoya vereceğim

Osman bey çok teşekkürler ilginize, ankarda da hallettim. Orta parça kırık ayağı silikon benceri bir yapıştırıcı ile yapıştırmışlar ve klipsler de yenilenmiş.

ebay de rad cover olarak geçiyor

Geri