Vectra a Arka hoparlorleri değiştiren Tecrübe?

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra a arka hoparlorleri cam önü kaplamayı sökmeden değişebilen varmı
Panzalot mudur onu nasıl sökeriz
Bilgisi olan lütfen

S

smskk

Bilgi Girilmemiş
Arka tarafı sökmeden değişmen mümkün değil gardaş, üstten vidalı--hadi vidaları olmasın diyel :) hoporloyu alttan çıkaramazsın ;)

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kemer tokaları,ardından toka etrafndaki plastik, sonrasında pandizot sökülüyor. ama yeni aldıgını alltan vidalarsan bidaha o kadar ugrasmak zorunda kalmassın

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sağol yusuf ve buğra..

Tam olarak ne aletleri gerekiyor bunu da yazarsanız tadından yenmeyecek..Biyerleri kırma dökme riski nedir. Sevgiler

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sadece kapaklarını çıkararak değiştirmiştim. ama 3. vidayı söküp takmak için kapağın altında kalıp görünmeyecek şekilde 1-2 cm kesmek gerekiyor.

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet! vidanın biri namussuz döşemenin altına saklanıyor bu yüzden değişmiyor havalar 3 5 ısınsın o vidayı alttan penseyle çevirmeye çalışacağım Umarım beceririm

Yenisini de buğra hocamın dediği gibi tersten atarım kısa atarım

İrfanınız artsın hepinize selamlar

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet! vidanın biri namussuz döşemenin altına saklanıyor bu yüzden değişmiyor havalar 3 5 ısınsın o vidayı alttan penseyle çevirmeye çalışacağım Umarım beceririm

Yenisini de buğra hocamın dediği gibi tersten atarım kısa atarım

İrfanınız artsın hepinize selamlar

dediğim gibi 1-2 cm kada kesebilirsin çünkü kapak gizliyor orayı. bir de o vidanın altında küçük bir takoz var mdf hoparlöre değmesin diye onu tekrar takmayı unutma. oraya takacağın hoparlörler orjinali kadar olmayabilir. eğer üstündekiler sağlamsa hiç değiştirme. çünkü opel orada çok güzel ve güçlü bir hoparler kullanmış.

S

smskk

Bilgi Girilmemiş
benim hoporlolar delinmişti, sesi çok kötü veriyodu o yüzden değiştim.O küçük takozlar önemli evet..

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
4 sene evvel Ankara'dayken değiştirmiştim. Arkadaş sağolsun hiçbir yeri söküp dağıtmadan, sadece üst kapağı sökerek değiştirdi.