vectra a stop secimi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bugraGT
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

hangi seffaf stop ???

• 1 fk

Oy: 23 52.3%
  • 2 sonar

Oy: 16 36.4%
  • 3 junyan

Oy: 5 11.4%

• Kullanılan toplam oy
    44
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
frax a gittim bugun güzel malzemerl var ilgilendilerde saolsunlar

fk lar 380 lira bekledigim gibi pahalı geldi ankaraya dönünce insallah bizim sponsordan sonar ların sipraşi vericm

ee sonar sorsaydın fırat'a
piyasaya göre iyi fiyat verir gene

junyan derim.. daha hırçın duruyor.. sanki böle uslanmış hırçınlar gibi.. şimdiden hayırlı olsun :D

sonar markayı
dün bizim sponsor piyasadan siparişi verdim kargoya teslim edilmiş

insallah pzt taktırıcam gelir gelmez

alışveriş biraz ugrastırdı ya taksitli alınca k.k no yanlıs diyo tek çekim dedimmi hemen kabul etti k.k. no yu :)

ee sonar sorsaydın fırat'a
piyasaya göre iyi fiyat verir gene

herhalde bahsettiğin kişinin kardesi vardı corsa c içinde bi kaç ürün lazımdı abime soruyum falan o gelsin diyodu

bide sonarı özel siparişle getirtiriz diyodu bakalım hayırlısı ama ilgilendiler saolsunlar çogu markada var şimdi sıraya monza alcantra spor koltuk koydum :)

frax da deri olanı vardı resimdekilerden daha güzelmiş oturaklı malzemesi kaliteli bi koltuk

Son düzenleme:
OOOOO hayırlı olsun kardeşim çok güzel olmuş ayrıca egzozda süper durmuş allah kaza bela vermesin:) :) :)

stoplarımın park lambası olan kısmı dısardan beli olmyo ama içten ERİYOOOOOR ne yapmalıyım

ledli ampul düşündüm ama oda arkadan gelen tarafından görülürmü çünkü içerde dağılıp yansıma özelliiği yok iç reflektörden nasıl yansıtıcam :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri