vectra b 16'' irmscher jant, fikirlerinize ihtiyacım var...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan magic_ksk
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

magic_ksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aracımda (2001 vectra) orjinal 15'' jantları var. resimdeki irmscher 16'' jant sizce iyi durur mu, yoksa orjinalinden pek farkı olmaz mı?

Valla bana kalırsa orjinalinden bi farkı olmaz.. İlla jant alacaksanız bakın bi sonuçta biraz gösteriş olsun diye takılıyo jantlar kendini göstermeyecek bi jantta iyi oLmaz gibime geliyo..

ben aslında vectra b gt jantı istiyodum ama malesef bulamadım.
bunlarda 16inc ve orjinaline göre daha estetik şık duruyor ve irmscher sonuçta, zaten abartı gösterişli jantları sevmiyorum, fiyatı da iyi lastiklerle beraber 750 tl, 2 tanesinde sıfır michelin lastik var.

bu jant takılı vectra b fotosu görsem kesin kararımı vericem ama nası bulayım:))

vectraya gidecek bir jant değil maalesef corsa gibi daha şekercik bir araba olsa yakışabilir.(bu arada corsacılar kızmasın şekercik dedim ama başka bişey gelmedi aklıma şuan:D)

vectraya gidecek bir jant değil maalesef corsa gibi daha şekercik bir araba olsa yakışabilir.(bu arada corsacılar kızmasın şekercik dedim ama başka bişey gelmedi aklıma şuan:D)

irmscherin sitesin fena durmuyodu? aracın üstünde canlı görmek lazım tabi, satıcının yanına gidicem, bakalım nası durucak.

Geri