vectra b 2,0 diesel

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ufuk 1
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
valla iyi göz var ben bile yeni gördüm demek araç ondan temiz :D bende diyroum ne kadar temiz b kasa maşallah arkadaş demek satmadan önce pasta cila falan yaptırmış :)

eee kayserılı olmak kolay degıl

ben rahatsız olmadım o yazıyı gördüm ama önemsemedim çünkü satılık bölümünde ilanı yok diye neyse konu kaynamasın :cool:
arkadas yenı uye heyecendan konuyu nereye ctıgınıda bılemeyebılır
bu konunun uye otomobıllerı yerınde olmasını gerektıren bır durumda yok sadece resımler konulmus bır acıklama yok ne oldugu maalesef kendısı buraya gelene kadar sır kalacak satılıkmı yenımı aldı

ama bence km yı koyduguna gore satılık

evet arkadaşlar arasatılıkama aslında arabamdan hiç ayrılmaya gönlüm hiç razı degil durum tamamen duygusal 6 yıldır aracın sahibiyim coook memnunum en son 3 sene önce pasta cila gördü devamlı garajda duruyor kib iyi forumlar

konuyu nereye açtıgımı biliyorum aracı satılık bölümüne koymadım evet sadece burda resimleri paylaşmak istedim diğer ilan sitelerinde ilanlar var ama hiç gönlüm el vermiyooo

bencede bu aracı satmak asrın hatası olur altı yıldır sızde sızden ıyı kımse bılemez bence satacak baska bır seyler arayın

aracın masallahı var

Geri