Vectra B Pandizot Sorunu

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan berkay1
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
kışın su alacak araban aynı sorun benim eski asconada vardı. kestirdim yazın farketmedim. kışın bağaja su girmiş nerden dedim acaba :) sonra bir farkettim bagaj kapağı ile camın arası açık. Arabanında ilk sahibiydik arkadan darbede almamıştı hiç. sonra jeton düştü cam kabinlerin ağırlığı ile birlikte aşağıya doğru sehim vermiş.yani ordaki saçı kesince kabinlerin ağırlığı ile birlikte hoş bir durum olmayacak.

şık ve güzel olmuş. bunu sen mi yaptın?
bide bu arka stopların orayı nasıl ayarladın? mdf üzerine kolonları kaldırarak yerleştirdin ve üzerine bir bezle gerdirip üzerie fiber mi uyguladın?
bide fiberi nerden bulurum :D

evet aynen dediğin gibi yaptım gayet memnunum hiç bir şekilde orjinallik bozulmadı istediğim zaman eskisini takabiliyorum.

5 sene önce arabayı aldığımda arka orjianal panzotu söküp yerine mdf kestirip 4 tane oval 1 tane 30cm bas taktım.alttaki saçları dekupajla kendim kestim.mdf'nin üzerine tavan kumaşının aynısından kapladık orjinal gibi oldu.bu zamana kadar su alma yada camda herhangi problem olmadı.her türlü işte yapılan işçilik çok önemli.baştan savma oldumu kesin probelem yada arıza oluyor.

Geri