Vectra b Yakıt..

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan McBeAtS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Usta senin bu verdiğin değerler lpg demi yoksa benzinde mi?

gazı 1.5 dan alsa ve yaktığı benzini hesaba katmazssa aşşa yukarı yapabilir diye düşünüyorum...benzine geçiş sıcaklığı yğksektir aracın dolayısıyla lpgde çok yol yapar.ama objektif olarak bakarsak o kadar yol o paraya imkansız.

sadece harf sıralaması mı??

nerde wolksvagen tdi
nerde opel dti...

dti gören kaçıyor

teknolojiler farklı olabilir. farkındamısın bilmem ama arkadas tdi'nin açılımını biliyorum dti'nin farklı bir acılımımı var demiş.
tdi turbo dizel enjeksiyon
dti dizel turbo enjeksiyon
sizce fazlaca bir fark varmı açılımlarında...

teknolojiler farklı olabilir. farkındamısın bilmem ama arkadas tdi'nin açılımını biliyorum dti'nin farklı bir acılımımı var demiş.
tdi turbo dizel enjeksiyon
dti dizel turbo enjeksiyon
sizce fazlaca bir fark varmı açılımlarında...

bahadır açılımı farklı demiyorum sadece tdi motor çok tutulan bir motor ama dti böyle değil bunu anlatmaya çalıştım yoksa tabiki dediğin doğru,anlaştık??

bahadır aldın mı cdx i bu arada??? kullanıyo musun??

18 kuruş yakıyorum şehir içi.. sat 2.0 vectra cdx al.. o araçta belliki bi problem var birde 1.8 oluşu riskli..

2.0 DTİ SAKIN HAAAAAAA :D

ibrahim senin cdxinde maaşallahı var kokluyo mübarek bu 18 kuruşa benzinide katıyor musun???

1,77 TL'den aldığımdan olmasın önder ? :D

benzin hariç kardeşim.. sadece lpg de yaktığı.. benzin masrafını eklemeden..

yok normal ibrahim sadece benzini katmadığını fark ettim bende ort. 1 litre lpg ile 10 km yol yapıyorum şehirdışı biraz daha artıyor tabikide.ama benzine geçiş sıcaklığı çok önemli bir faktör bence çünkü bizim araçlar ilk ısınma esnasında epey benzim tüketiyor.ben geçenlerde 25 dereceye düşürttüm geçiş sıcaklığını lpg tüketimi biraz arttı tabikide ama artık daha az benzin tüketiyorum.

Geri