Vectra c 1.6 mi? 2.0 dti mi?

büyük hacimli dizellerin farkı güçtür zaten, 1.6 tutmaz, 1.9 CDTI iyidir.

Peoguet rezalet bi araba, arkadaşta var emanet bir 307 teneke kutusu gibi...
407 lerin kasasını beğeniyorum ama sonuçta peogute verecek para yok bende

emirhan vergisi sorun olmaz diyosan ve dizelin masrafından kaçıcam benzinli alıp lpg taktırıcam diyosan 1.6 alma derim,kesinlikle verim alamazsın...bence 2.0 motor al derim,keyif senin para senin :)

1.6 vectra'dan da çok bir şey beklememek lazım sonuçta ufak motor ama bana kalsa 2.0 DTi'yi asla satmazdım bakımları tam ise uzun yıllar iyi bir şekilde hizmet eder

emirhan vergisi sorun olmaz diyosan ve dizelin masrafından kaçıcam benzinli alıp lpg taktırıcam diyosan 1.6 alma derim,kesinlikle verim alamazsın...bence 2.0 motor al derim,keyif senin para senin :)
bende 2001 vectra dizel var kasa yenilemek istiyorum aslında düşüncem 1.8 vectra almak ama bulamıyorum bende 1.6 ya yöneldim.amaç kasa yenilemek.ama işte acaba pişman olurmuyum diye düşünüyorum.

407 den tiskiniyorum :) 308 fena değil ama hissiz bir araba basıyosun gidiyo biraz minivan tarzı kullanımı var...

Aynen at arabası yaptılar cıvıttıolar bööööö:):D:D:D
308 fena değil sürmedim ama görsel olarak güzel...

c kasa donanımıyla tatmin eder seni. 1.6 olmasına da takılma bence. hangimiz yola çıkınca 200 200 gidiyoruz ki. ha 1.8 ya da 2.0 olsa süper olur ama vergiler malum.

1.6 vectra c 200 km yi rahat görüyo hızını alınca çok yorcak bi araba değil sadece ilk kalkışları zayıf ama o kadar olur yani ayrıca oturaklı araba uzun yolu zevkli olur eminim...

Geri