vectra c 1 depoda kaç km yapıyosunuz

vay be bzde dizel kullaniyoruz az yakiyor diye seviniyoruz..hemde astramiz 5,2 litre yakiyor derken kardesi koca vectra c ile benzinli olarak o kadar yakiyor... simdi üzüldüm keskem vectram mi alsamdi :(

bi yanlişlik var onda:) 1240km ve 100km ortalama hizlanmi!! çok zor.. biz memlekete giderken 90km geçmiyoruz 900km anca gidiyoruz arkadaşin depo ya büyük yada başka birşey var:D

bi yanlişlik var onda:) 1240km ve 100km ortalama hizlanmi!! çok zor.. biz memlekete giderken 90km geçmiyoruz 900km anca gidiyoruz arkadaşin depo ya büyük yada başka birşey var:D
iyi ya moralim bozulmustu dizel sürücüsü olarak :)
demek arkadas o kilometreyi hem depodan hem lpg olmak üzere iki tankdan yapiyordur :)

abovv araba benzin üretiyo demekki :)

60 lt depo var evet bir yanlıslık yok o kadar yaptı hem sehir ici dolastım her şehir dısı depoyla 222 ytl doluoo depo

hesapta bi yanlışlık vardır kesin kardeş 1200 km bi depo benzinle imkansız.İlgi çekmek için mi söyledin

60 lt depo var evet bir yanlıslık yok o kadar yaptı hem sehir ici dolastım her şehir dısı depoyla 222 ytl doluoo depo
kardeş eğer böyle ise mükemmel,bendede aynısı var,şu anda gazda kullanıyorum fakat en ekonomik kullanımda benzinde 300(300-380 kuruş arasında sert veya sakin kullanıma göre değişir bu günkü fiyatlara nazaran(tabi benimki ankara için pek trafiğe takılmıyorum güzergahım dolayısı ile fazla dur kalkta değişir))kuruşun altını görmez o da bi depo ile daha doğrusu 222 tl ile şehir içinde maksimum 660-720 km(kullanıma göre,şartlara göre)yol yaparsın,senin bu hesap uzun yol hesabına dahi uymuyor,uzun yol olsa tahminen maksimum 720-820 km(kullanıma göre,şartlara göre-90 ı geçmezsen) yol yapar ki ben 1 ay benzinle kullandım bu senin bahsettiğin tüketimler imkansızın ötesinde,ben en ekonomik ful bakımlı bir araç olarak değerler verdim bu verdiğim değerlerden aşşağı değerler olacağını sanmıyorum eğer seninki öyle isede senin araçta ya bi sorun var yada istisna.

Son düzenleme:
Geri